Senioren

Oranje Wit 1

Overgangsklasse D
1HKC 122004372017
2Valto 12200430237
3SDO | Fiable 12101230246
4Vriendenschaar 1210122627-1
5Excelsior 1210123033-3
6Pernix 1210122333-10
7Oranje Wit 1200202329-6
8ONDO 1200202737-10

Overgangsklasse D

02/10 15:30Oranje Wit 1 - Excelsior 1Stadspolders, DordrechtM.S. de Groot
09/10 15:30ONDO 1 - Oranje Wit 1De Brigge, MiddelburgWN. van Beek
16/10 15:30HKC 1 - Oranje Wit 1Boven Hardinxveld, Hardinxveld-GiessendamMireille van Zoggel-Foolen
23/10 15:30Oranje Wit 1 - Valto 1Stadspolders, Dordrecht
30/10 15:30Oranje Wit 1 - Pernix 1Stadspolders, Dordrecht
06/11 15:30SDO | Fiable 1 - Oranje Wit 1Mijzijde, KamerikJaco Schippers
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 18 september 2021
18/09 15:30HKC 1 - Pernix 120 - 9
18/09 15:30Oranje Wit 1 - Vriendenschaar 110 - 15
18/09 15:30Valto 1 - SDO | Fiable 114 - 13
18/09 15:30ONDO 1 - Excelsior 117 - 20
zaterdag 11 september 2021
11/09 16:00Vriendenschaar 1 - HKC 111 - 17
11/09 15:30Excelsior 1 - Valto 110 - 16
11/09 15:30SDO | Fiable 1 - ONDO 117 - 10
11/09 15:30Pernix 1 - Oranje Wit 114 - 13

Oranje Wit 2

Reserve Overgangsklasse D
1Nieuwerkerk 322004352411
2Valto 22200434259
3KCC | CK Kozijnen 32101230246
4KCR 22101229263
5Oranje Wit 22101224240
6Pernix 2210122029-9
7DeetosSnel 3200202936-7
8SDO | Fiable 2200202033-13

Reserve Overgangsklasse D

25/09 14:00SDO | Fiable 2 - Oranje Wit 2Mijzijde, KamerikPH. Treep
02/10 14:00Oranje Wit 2 - DeetosSnel 3Stadspolders, DordrechtR. Coenraads
09/10 12:30Nieuwerkerk 3 - Oranje Wit 2De Kleine Vink, Nieuwerkerk ad IJsselG. Kelder
16/10 14:30KCR 2 - Oranje Wit 2Reyerpark KCR, RidderkerkM. Kuif
23/10 14:00Oranje Wit 2 - Valto 2Stadspolders, Dordrecht
30/10 14:00Oranje Wit 2 - Pernix 2Stadspolders, Dordrecht
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 18 september 2021
18/09 14:30KCR 2 - Pernix 219 - 9
18/09 14:00Oranje Wit 2 - KCC | CK Kozijnen 314 - 13
18/09 14:00Valto 2 - SDO | Fiable 215 - 11
18/09 12:30Nieuwerkerk 3 - DeetosSnel 317 - 15
zaterdag 11 september 2021
11/09 14:15DeetosSnel 3 - Valto 214 - 19
11/09 14:00Pernix 2 - Oranje Wit 211 - 10
11/09 11:30KCC | CK Kozijnen 3 - KCR 217 - 10
11/09 14:00SDO | Fiable 2 - Nieuwerkerk 39 - 18

Oranje Wit 3

KNKV Reserve 1e klasse H
1Kinderdijk 22200432266
2Fortis 21100214122
3Vitesse 22101226251
4KOAG 2210122627-1
5Oranje Wit 31010115150
6Merwede | Multiplaat 2201112832-4
7RWA 2100101315-2
8Albatros 2100101315-2

KNKV Reserve 1e klasse H

25/09 14:30Albatros 2 - Oranje Wit 3Develstein, ZwijndrechtM. vd Beukel
02/10 12:30Oranje Wit 3 - Vitesse 2Stadspolders, DordrechtHJN. Verschoor
09/10 14:00KOAG 2 - Oranje Wit 3Groene Wetering, Krimpen ad IJsselAd Spelt
16/10 14:00Kinderdijk 2 - Oranje Wit 3Molenzicht, AlblasserdamR. Wielinga
23/10 12:30Oranje Wit 3 - Fortis 2Stadspolders, Dordrecht
30/10 17:00Oranje Wit 3 - Merwede | Multiplaat 2Stadspolders, Dordrecht
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 18 september 2021
18/09 14:30Fortis 2 - Albatros 2 -
18/09 14:00KOAG 2 - Vitesse 211 - 14
18/09 14:00Kinderdijk 2 - Merwede | Multiplaat 217 - 13
18/09 12:30Oranje Wit 3 - RWA 2 -
zaterdag 11 september 2021
11/09 15:00Vitesse 2 - Fortis 212 - 14
11/09 14:30Albatros 2 - KOAG 213 - 15
11/09 14:00RWA 2 - Kinderdijk 213 - 15
11/09 13:45Merwede | Multiplaat 2 - Oranje Wit 315 - 15

Oranje Wit 4

KNKV Reserve 2e klasse J
1Refleks 322004361917
2Weidevogels 32101234286
3HKV/Ons Eibernest 32101228235
4Oranje Wit 42101230273
5Die Haghe 32101227243
6Sporting Trigon 3210122122-1
7Excelsior 3210123035-5
8Phoenix 320020836-28

KNKV Reserve 2e klasse J

25/09 15:15Oranje Wit 4 - Weidevogels 3Stadspolders, Dordrecht
02/10 17:00Oranje Wit 4 - Phoenix 3Stadspolders, DordrechtRonald Westerhoff
09/10 17:00Refleks 3 - Oranje Wit 4Prinses Irene, RijswijkChris Hermans
16/10 17:00Die Haghe 3 - Oranje Wit 4Baambruggestraat 10, Den HaagH. SchoonderwoerD
23/10 17:00Oranje Wit 4 - HKV/Ons Eibernest 3Stadspolders, Dordrecht
30/10 11:00Excelsior 3 - Oranje Wit 4Biesland, Delft
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 18 september 2021
18/09 17:05Weidevogels 3 - HKV/Ons Eibernest 319 - 10
18/09 16:25Excelsior 3 - Die Haghe 317 - 15
18/09 12:30Phoenix 3 - Refleks 34 - 18
18/09 12:30Sporting Trigon 3 - Oranje Wit 414 - 10
zaterdag 11 september 2021
11/09 17:00Die Haghe 3 - Sporting Trigon 312 - 7
11/09 17:00Refleks 3 - Weidevogels 318 - 15
11/09 12:30HKV/Ons Eibernest 3 - Phoenix 318 - 4
11/09 15:00Oranje Wit 4 - Excelsior 320 - 13

Oranje Wit 5

KNKV Reserve 3e klasse V
1HKC 322004312011
2PKC | SWKGroep 61100225718
3Merwede | Multiplaat 4210122528-3
4Vriendenschaar 300000000
5Oranje Wit 500000000
6Fortis 3100101013-3
7Albatros 4100101015-5
8ADO 310010725-18

KNKV Reserve 3e klasse V

25/09 16:45Oranje Wit 5 - Albatros 4Stadspolders, DordrechtC.P. Schilperoord
02/10 14:30Merwede | Multiplaat 4 - Oranje Wit 5Thorbeckelaan, Sliedrecht
09/10 15:15Oranje Wit 5 - HKC 3Stadspolders, Dordrecht
16/10 15:00Oranje Wit 5 - ADO 3Stadspolders, DordrechtA. Broeren
23/10 16:00Fortis 3 - Oranje Wit 5Diezestraat, Oost-Souburg
30/10 15:30PKC | SWKGroep 6 - Oranje Wit 5Oostpolder, Papendrecht
Dag/TijdWedstrijdUitslag
woensdag 22 september 2021
22/09 20:30ADO 3 - Vriendenschaar 3 -
zaterdag 18 september 2021
18/09 14:30Albatros 4 - Fortis 3 -
18/09 13:45HKC 3 - Merwede | Multiplaat 418 - 10
18/09 14:30Vriendenschaar 3 - Oranje Wit 5 -
donderdag 16 september 2021
16/09 20:30PKC | SWKGroep 6 - ADO 325 - 7
zaterdag 11 september 2021
11/09 16:00Fortis 3 - HKC 310 - 13
11/09 17:15Merwede | Multiplaat 4 - Albatros 415 - 10
11/09 16:30Oranje Wit 5 - PKC | SWKGroep 6 -

Oranje Wit 6

Breedtekorfbal Senioren poule 092 (najaar)
1PKC | SWKGroep 1022004331122
2DeetosSnel 7210121322-9
3Oranje Wit 610010610-4
4Sporting Delta 510010817-9

Breedtekorfbal Senioren poule 092 (najaar)

25/09 14:00PKC | SWKGroep 10 - Oranje Wit 6Oostpolder, Papendrecht
02/10 17:00Oranje Wit 6 - DeetosSnel 7Stadspolders, Dordrecht
06/10 20:15Oranje Wit 6 - Sporting Delta 5Stadspolders, Dordrecht
09/10 10:00Sporting Delta 5 - Oranje Wit 6Gravensingel, Dordrecht
16/10 16:30Oranje Wit 6 - PKC | SWKGroep 10Stadspolders, Dordrecht
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 18 september 2021
18/09 14:00PKC | SWKGroep 10 - DeetosSnel 716 - 3
zaterdag 11 september 2021
11/09 13:00Sporting Delta 5 - PKC | SWKGroep 108 - 17
11/09 14:15DeetosSnel 7 - Oranje Wit 610 - 6

Oranje Wit Midweek 1

Midweek poule 039 (najaar)
1Oranje Wit MW11100220812
2Korbatjo MW1110021385
3Vriendenschaar MW310010813-5
4Merwede | Multiplaat MW110010820-12

Midweek poule 039 (najaar)

29/09 20:30Oranje Wit MW1 - Vriendenschaar MW3Stadspolders, Dordrecht
06/10 20:00Vriendenschaar MW3 - Oranje Wit MW1Sluisweg, Hardinxveld-Giessendam
13/10 20:15Merwede | Multiplaat MW1 - Oranje Wit MW1Thorbeckelaan, Sliedrecht
20/10 20:30Oranje Wit MW1 - Korbatjo MW1Stadspolders, Dordrecht
Dag/TijdWedstrijdUitslag
woensdag 22 september 2021
22/09 20:15Merwede | Multiplaat MW1 - Vriendenschaar MW3 -
dinsdag 21 september 2021
21/09 20:00Korbatjo MW1 - Oranje Wit MW1 -
woensdag 15 september 2021
15/09 20:30Oranje Wit MW1 - Merwede | Multiplaat MW120 - 8
15/09 20:15Vriendenschaar MW3 - Korbatjo MW18 - 13