Senioren

Oranje Wit 1

Overgangsklasse D
1HKC 16600121258540
2DOS 16411998962
3SDO | Fiable 153117886523
4Vriendenschaar 1621358294-12
5Excelsior 1520346476-12
6Valto 16204493108-15
7Oranje Wit 16114380100-20
8ONDO 1610528793-6
Geen actueel programma gevonden.
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 24 oktober 2020
24/10 15:30DOS 1 - ONDO 1 -
24/10 15:30Valto 1 - HKC 1 -
24/10 15:30Excelsior 1 - Vriendenschaar 1 -
24/10 15:30Oranje Wit 1 - SDO | Fiable 1 -
zaterdag 17 oktober 2020
17/10 16:00Vriendenschaar 1 - SDO | Fiable 1 -
17/10 15:30HKC 1 - ONDO 1 -
17/10 15:30Oranje Wit 1 - Excelsior 1 -
17/10 15:30DOS 1 - Valto 1 -
woensdag 14 oktober 2020
14/10 20:15Excelsior 1 - SDO | Fiable 1 -
dinsdag 13 oktober 2020
13/10 20:30Oranje Wit 1 - Vriendenschaar 119 - 19
zaterdag 10 oktober 2020
10/10 16:00Valto 1 - Oranje Wit 119 - 16
10/10 16:00ONDO 1 - Vriendenschaar 115 - 11
10/10 15:30SDO | Fiable 1 - HKC 111 - 14
10/10 15:30Excelsior 1 - DOS 18 - 10
zaterdag 3 oktober 2020
03/10 16:00Vriendenschaar 1 - HKC 111 - 15
03/10 15:50ONDO 1 - Valto 116 - 19
03/10 15:00DOS 1 - Oranje Wit 116 - 14
zaterdag 26 september 2020
26/09 16:00Valto 1 - Excelsior 112 - 13
26/09 15:30SDO | Fiable 1 - ONDO 118 - 15
26/09 15:30HKC 1 - DOS 130 - 20
zaterdag 19 september 2020
19/09 16:00Vriendenschaar 1 - Valto 117 - 15
19/09 15:40ONDO 1 - Oranje Wit 19 - 10
19/09 15:30HKC 1 - Excelsior 123 - 11
19/09 15:30SDO | Fiable 1 - DOS 119 - 19
zaterdag 12 september 2020
12/09 16:00Valto 1 - SDO | Fiable 113 - 23
12/09 15:30Excelsior 1 - ONDO 120 - 18
12/09 15:30DOS 1 - Vriendenschaar 118 - 11
12/09 15:30Oranje Wit 1 - HKC 117 - 20
zaterdag 5 september 2020
05/09 16:00Vriendenschaar 1 - Excelsior 113 - 12
05/09 16:00ONDO 1 - DOS 114 - 15
05/09 15:30HKC 1 - Valto 123 - 15
05/09 15:30SDO | Fiable 1 - Oranje Wit 117 - 4

Oranje Wit 2

Reserve Overgangsklasse D
1DeetosSnel 36501101139023
2Nieuwerkerk 354018937419
3KCC | CK Kozijnen 364028997722
4SDO | Fiable 2630368384-1
5Valto 2630368794-7
6Oranje Wit 2520347887-9
7Fortuna | Delta Logistiek 36105288102-14
8KCR 26105274107-33
Geen actueel programma gevonden.
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 24 oktober 2020
24/10 14:00Oranje Wit 2 - SDO | Fiable 2 -
24/10 14:00Valto 2 - KCR 2 -
24/10 16:00KCC | CK Kozijnen 3 - DeetosSnel 3 -
24/10 12:15Fortuna | Delta Logistiek 3 - Nieuwerkerk 3 -
dinsdag 20 oktober 2020
20/10 20:30Oranje Wit 2 - Nieuwerkerk 3 -
zaterdag 17 oktober 2020
17/10 14:00Oranje Wit 2 - Fortuna | Delta Logistiek 3 -
17/10 12:30Nieuwerkerk 3 - SDO | Fiable 2 -
17/10 10:00KCC | CK Kozijnen 3 - Valto 2 -
17/10 14:30KCR 2 - DeetosSnel 3 -
dinsdag 13 oktober 2020
13/10 20:30Nieuwerkerk 3 - KCR 218 - 14
zaterdag 10 oktober 2020
10/10 14:30Valto 2 - Oranje Wit 213 - 21
10/10 14:00SDO | Fiable 2 - KCR 219 - 9
10/10 16:00Fortuna | Delta Logistiek 3 - KCC | CK Kozijnen 310 - 15
10/10 12:30DeetosSnel 3 - Nieuwerkerk 313 - 21
zaterdag 3 oktober 2020
03/10 13:50Fortuna | Delta Logistiek 3 - SDO | Fiable 216 - 18
03/10 13:00DeetosSnel 3 - Valto 219 - 13
03/10 10:00KCC | CK Kozijnen 3 - Oranje Wit 222 - 13
zaterdag 26 september 2020
26/09 14:30Valto 2 - Fortuna | Delta Logistiek 314 - 12
26/09 14:30KCR 2 - KCC | CK Kozijnen 315 - 14
26/09 14:00SDO | Fiable 2 - DeetosSnel 313 - 16
dinsdag 22 september 2020
22/09 20:30DeetosSnel 3 - KCC | CK Kozijnen 317 - 14
zaterdag 19 september 2020
19/09 15:35DeetosSnel 3 - Oranje Wit 227 - 13
19/09 12:30Nieuwerkerk 3 - Valto 218 - 13
19/09 14:30KCR 2 - Fortuna | Delta Logistiek 313 - 20
19/09 14:00SDO | Fiable 2 - KCC | CK Kozijnen 37 - 14
zaterdag 12 september 2020
12/09 14:30Valto 2 - SDO | Fiable 216 - 12
12/09 14:00Oranje Wit 2 - KCR 218 - 11
12/09 15:15Fortuna | Delta Logistiek 3 - DeetosSnel 316 - 21
12/09 10:00KCC | CK Kozijnen 3 - Nieuwerkerk 320 - 15
zaterdag 5 september 2020
05/09 14:30KCR 2 - Valto 212 - 18
05/09 14:00SDO | Fiable 2 - Oranje Wit 214 - 13
05/09 12:30Nieuwerkerk 3 - Fortuna | Delta Logistiek 321 - 14

Oranje Wit 3

KNKV Reserve 1e klasse H
1TOP 36600121106941
2Kinderdijk 26600121097435
3Albatros 2622261089513
4Merwede | Multiplaat 2630369194-3
5Fortis 26213585850
6PKC | SWKGroep 4611436889-21
7Oranje Wit 36114370106-36
8Swift 26015185114-29
Geen actueel programma gevonden.
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 24 oktober 2020
24/10 16:00Swift 2 - Merwede | Multiplaat 2 -
24/10 14:30Fortis 2 - Kinderdijk 2 -
24/10 13:30PKC | SWKGroep 4 - TOP 3 -
24/10 12:30Oranje Wit 3 - Albatros 2 -
zaterdag 17 oktober 2020
17/10 15:00TOP 3 - Kinderdijk 2 -
17/10 13:55Merwede | Multiplaat 2 - Albatros 2 -
17/10 12:30Oranje Wit 3 - Swift 2 -
17/10 14:30Fortis 2 - PKC | SWKGroep 4 -
zaterdag 10 oktober 2020
10/10 16:00Swift 2 - Fortis 29 - 18
10/10 14:00Kinderdijk 2 - Merwede | Multiplaat 223 - 10
10/10 15:30PKC | SWKGroep 4 - Oranje Wit 312 - 12
10/10 14:30Albatros 2 - TOP 316 - 19
zaterdag 3 oktober 2020
03/10 16:00Swift 2 - Albatros 219 - 19
03/10 14:25Fortis 2 - Oranje Wit 320 - 11
03/10 13:55Merwede | Multiplaat 2 - TOP 314 - 19
03/10 14:00Kinderdijk 2 - PKC | SWKGroep 410 - 9
zaterdag 26 september 2020
26/09 14:30Albatros 2 - Kinderdijk 217 - 21
26/09 12:30TOP 3 - Fortis 218 - 9
26/09 12:30PKC | SWKGroep 4 - Swift 217 - 16
26/09 12:30Oranje Wit 3 - Merwede | Multiplaat 216 - 13
zaterdag 19 september 2020
19/09 14:30Albatros 2 - Fortis 214 - 14
19/09 14:00TOP 3 - Swift 220 - 10
19/09 14:00Kinderdijk 2 - Oranje Wit 318 - 9
19/09 13:55Merwede | Multiplaat 2 - PKC | SWKGroep 418 - 10
zaterdag 12 september 2020
12/09 16:00Swift 2 - Kinderdijk 215 - 17
12/09 14:30Fortis 2 - Merwede | Multiplaat 210 - 13
12/09 12:30PKC | SWKGroep 4 - Albatros 211 - 19
12/09 17:00Oranje Wit 3 - TOP 311 - 20
zaterdag 5 september 2020
05/09 14:00Kinderdijk 2 - Fortis 220 - 14
05/09 13:55Merwede | Multiplaat 2 - Swift 223 - 16
05/09 14:30Albatros 2 - Oranje Wit 323 - 11
05/09 13:30TOP 3 - PKC | SWKGroep 414 - 9

Oranje Wit 4

KNKV Reserve 2e klasse O
1Tjoba 354018915932
2Vriendenschaar 254018866422
3GKV | Enomics 3640281008218
4ONDO 25302673694
5Oranje Wit 44103264595
6KCR 3410325370-17
7HKC 300000000
8RWA 55005048112-64
Geen actueel programma gevonden.
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 24 oktober 2020
24/10 12:30RWA 5 - ONDO 2 -
24/10 13:00Tjoba 3 - KCR 3 -
24/10 12:30GKV | Enomics 3 - Oranje Wit 4 -
zaterdag 17 oktober 2020
17/10 13:00KCR 3 - ONDO 2 -
17/10 13:45RWA 5 - Tjoba 3 -
17/10 14:30Vriendenschaar 2 - Oranje Wit 4 -
zaterdag 10 oktober 2020
10/10 14:10ONDO 2 - Vriendenschaar 29 - 12
10/10 13:00Tjoba 3 - GKV | Enomics 318 - 10
10/10 15:30Oranje Wit 4 - KCR 3 -
zaterdag 3 oktober 2020
03/10 14:30Vriendenschaar 2 - KCR 319 - 11
03/10 14:00ONDO 2 - Tjoba 310 - 21
03/10 10:45RWA 5 - GKV | Enomics 37 - 20
zaterdag 26 september 2020
26/09 12:30GKV | Enomics 3 - Vriendenschaar 216 - 14
26/09 13:00Tjoba 3 - HKC 3 -
26/09 17:00Oranje Wit 4 - ONDO 212 - 15
26/09 13:00KCR 3 - RWA 520 - 12
zaterdag 19 september 2020
19/09 14:30Vriendenschaar 2 - Tjoba 316 - 15
19/09 13:50ONDO 2 - GKV | Enomics 313 - 11
19/09 13:00KCR 3 - HKC 3 -
19/09 17:30Oranje Wit 4 - RWA 521 - 3
zaterdag 12 september 2020
12/09 14:00RWA 5 - Vriendenschaar 213 - 25
12/09 12:45HKC 3 - ONDO 2 -
12/09 12:30GKV | Enomics 3 - KCR 321 - 12
12/09 13:00Tjoba 3 - Oranje Wit 419 - 13
zaterdag 5 september 2020
05/09 14:30Vriendenschaar 2 - HKC 3 -
05/09 13:00KCR 3 - Tjoba 310 - 18
05/09 17:00Oranje Wit 4 - GKV | Enomics 318 - 22
05/09 14:10ONDO 2 - RWA 526 - 13

Oranje Wit 5

KNKV Reserve 3e klasse V
1TOP 454018856322
2Juliana 36402875723
3ADO 3430164954-5
4Swift 36303675732
5Seolto 26303681801
6ONDO 3620447274-2
7Fortis 4620446376-13
8Oranje Wit 5510425664-8
Geen actueel programma gevonden.
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 24 oktober 2020
24/10 14:30Swift 3 - ONDO 3 -
24/10 13:45Seolto 2 - ADO 3 -
24/10 14:00TOP 4 - Fortis 4 -
24/10 12:30Juliana 3 - Oranje Wit 5 -
woensdag 21 oktober 2020
21/10 20:00ADO 3 - Oranje Wit 5 -
zaterdag 17 oktober 2020
17/10 11:30TOP 4 - Seolto 2 -
17/10 12:15Swift 3 - Juliana 3 -
17/10 15:00ADO 3 - Fortis 4 -
17/10 17:00Oranje Wit 5 - ONDO 3 -
woensdag 14 oktober 2020
14/10 20:00TOP 4 - ADO 3 -
zaterdag 10 oktober 2020
10/10 13:45Seolto 2 - Swift 314 - 12
10/10 12:40ONDO 3 - ADO 319 - 5
10/10 12:30Juliana 3 - TOP 412 - 16
10/10 14:30Fortis 4 - Oranje Wit 511 - 10
zaterdag 3 oktober 2020
03/10 12:20ONDO 3 - Juliana 310 - 12
03/10 13:45Seolto 2 - Fortis 413 - 10
03/10 13:00Swift 3 - TOP 415 - 12
zaterdag 26 september 2020
26/09 12:25Juliana 3 - Seolto 219 - 15
26/09 14:30Fortis 4 - ONDO 312 - 10
26/09 16:00Oranje Wit 5 - Swift 310 - 11
zaterdag 19 september 2020
19/09 16:00Fortis 4 - Swift 39 - 13
19/09 13:00ADO 3 - Juliana 315 - 9
19/09 12:10ONDO 3 - TOP 410 - 21
19/09 15:55Oranje Wit 5 - Seolto 215 - 13
zaterdag 12 september 2020
12/09 13:45Seolto 2 - ONDO 313 - 9
12/09 13:00Swift 3 - ADO 313 - 14
12/09 12:25Juliana 3 - Fortis 411 - 7
12/09 14:00TOP 4 - Oranje Wit 517 - 12
zaterdag 5 september 2020
05/09 11:30ADO 3 - Seolto 215 - 13
05/09 12:35ONDO 3 - Swift 314 - 11
05/09 14:00Fortis 4 - TOP 414 - 19
05/09 15:30Oranje Wit 5 - Juliana 39 - 12

Oranje Wit 6

Breedtekorfbal Senioren poule 092 (najaar)
1PKC | SWKGroep 1064119865630
2Oranje Wit 6630365264-12
3DVS '69 36213554531
4DeetosSnel 7620445675-19
Geen actueel programma gevonden.
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 10 oktober 2020
10/10 13:30PKC | SWKGroep 10 - Oranje Wit 611 - 5
10/10 10:15DVS '69 3 - DeetosSnel 74 - 9
zaterdag 3 oktober 2020
03/10 15:30Oranje Wit 6 - DVS '69 310 - 8
03/10 12:30PKC | SWKGroep 10 - DeetosSnel 719 - 7
zaterdag 26 september 2020
26/09 12:40DVS '69 3 - PKC | SWKGroep 1012 - 10
26/09 14:00DeetosSnel 7 - Oranje Wit 67 - 11
zaterdag 19 september 2020
19/09 12:40DeetosSnel 7 - DVS '69 39 - 16
19/09 14:30Oranje Wit 6 - PKC | SWKGroep 1013 - 19
zaterdag 12 september 2020
12/09 14:40DeetosSnel 7 - PKC | SWKGroep 1010 - 18
12/09 12:45DVS '69 3 - Oranje Wit 65 - 6
zaterdag 5 september 2020
05/09 15:30PKC | SWKGroep 10 - DVS '69 39 - 9
05/09 15:00Oranje Wit 6 - DeetosSnel 77 - 14

Oranje Wit Midweek 1

Midweek poule 037 (najaar)
1Oranje Wit MW13210531229
2IJsselvogels MW152125604416
3Albatros / Conventus MW1310222537-12
4De Meervogels MW110010215-13
Geen actueel programma gevonden.
Dag/TijdWedstrijdUitslag
woensdag 21 oktober 2020
21/10 20:30Oranje Wit MW1 - De Meervogels MW1 -
woensdag 14 oktober 2020
14/10 20:30Albatros / Conventus MW1 - Oranje Wit MW1 -
14/10 20:30De Meervogels MW1 - IJsselvogels MW1 -
woensdag 7 oktober 2020
07/10 20:30IJsselvogels MW1 - Albatros / Conventus MW114 - 8
woensdag 30 september 2020
30/09 20:00IJsselvogels MW1 - Oranje Wit MW110 - 10
woensdag 23 september 2020
23/09 20:30Oranje Wit MW1 - IJsselvogels MW110 - 9
woensdag 16 september 2020
16/09 20:30Oranje Wit MW1 - Albatros / Conventus MW111 - 3
16/09 20:00IJsselvogels MW1 - De Meervogels MW115 - 2
woensdag 9 september 2020
09/09 20:30Albatros / Conventus MW1 - IJsselvogels MW114 - 12