Senioren

Oranje Wit 1

Selectie 2021-2022
De verbinding met de Uitslagendienst is niet beschikbaar
Geen actueel programma gevonden.
De verbinding met de Uitslagendienst is niet beschikbaar

Oranje Wit 2

Selectie 2021-2022
Reserve Overgangsklasse Da
1Sporting Delta 200000000
2Oranje Wit 200000000
3PKC | SWKGroep 300000000
4Valto 200000000

Reserve Overgangsklasse Da

05/02 17:45Oranje Wit 2 - PKC | SWKGroep 3Oranje Withal, Dordrecht
12/02 16:20Valto 2 - Oranje Wit 2Vreeloo-hal, De Lier
19/02 18:00Oranje Wit 2 - Sporting Delta 2Oranje Withal, Dordrecht
12/03 18:20Sporting Delta 2 - Oranje Wit 2Deltahal, Dordrecht
19/03 18:00Oranje Wit 2 - Valto 2Oranje Withal, Dordrecht
02/04 13:45PKC | SWKGroep 3 - Oranje Wit 2PKC-hal, Papendrecht
De verbinding met de Uitslagendienst is niet beschikbaar

Oranje Wit 3

KNKV Reserve 1e klasse Hb
1Oranje Wit 300000000
2Vriendenschaar 200000000
3Achilles 300000000
4KOAG 300000000

KNKV Reserve 1e klasse Hb

05/02 16:40Vriendenschaar 2 - Oranje Wit 3De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam
12/02 14:45Oranje Wit 3 - Achilles 3Oranje Withal, Dordrecht
19/02 16:30Oranje Wit 3 - KOAG 3Oranje Withal, Dordrecht
12/03 16:35KOAG 3 - Oranje Wit 3Groene Wetering, Krimpen ad IJssel
19/03 16:35Achilles 3 - Oranje Wit 3Sportcampus Zuiderpark, Den Haag
26/03 13:50Oranje Wit 3 - Vriendenschaar 2Oranje Withal, Dordrecht
De verbinding met de Uitslagendienst is niet beschikbaar

Oranje Wit 4

KNKV Reserve 2e klasse Pa
1Oranje Wit 400000000
2PKC | SWKGroep 400000000
3ONDO 200000000
4DSO 200000000

KNKV Reserve 2e klasse Pa

05/02 21:00Oranje Wit 4 - DSO 2Oranje Withal, Dordrecht
12/02 18:00ONDO 2 - Oranje Wit 4De Sprong, Middelburg
19/02 16:20PKC | SWKGroep 4 - Oranje Wit 4PKC-hal, Papendrecht
12/03 14:00Oranje Wit 4 - PKC | SWKGroep 4Oranje Withal, Dordrecht
19/03Oranje Wit 4 - ONDO 2,
02/04 15:20DSO 2 - Oranje Wit 4De Niervaert, Klundert
De verbinding met de Uitslagendienst is niet beschikbaar

Oranje Wit 5

KNKV Reserve 3e klasse Wb
1Merwede | Multiplaat 400000000
2Vriendenschaar 300000000
3Nieuwerkerk 500000000
4Oranje Wit 500000000

KNKV Reserve 3e klasse Wb

05/02 13:30Nieuwerkerk 5 - Oranje Wit 5Parkzoomhal, Nieuwerkerk ad IJssel
12/02 16:00Oranje Wit 5 - Vriendenschaar 3Oranje Withal, Dordrecht
19/02 16:55Merwede | Multiplaat 4 - Oranje Wit 5De Stoep, Sliedrecht
12/03 20:15Oranje Wit 5 - Merwede | Multiplaat 4Oranje Withal, Dordrecht
19/03Vriendenschaar 3 - Oranje Wit 5,
26/03 21:15Oranje Wit 5 - Nieuwerkerk 5Oranje Withal, Dordrecht
De verbinding met de Uitslagendienst is niet beschikbaar

Oranje Wit 6

Breedtekorfbal Senioren poule 057
1Merwede | Multiplaat 81100217710
2DSO 3110021183
3Vitesse 82101223212
4Focus 3310223140-9
5Oranje Wit 600000000
6Springfield 100000000
7Albatros 1110010814-6

Breedtekorfbal Senioren poule 057

05/02 16:15Oranje Wit 6 - Springfield 1Oranje Withal, Dordrecht
12/02 13:10DSO 3 - Oranje Wit 6De Niervaert, Klundert
19/02 21:15Oranje Wit 6 - Albatros 11Oranje Withal, Dordrecht
11/03 19:00Merwede | Multiplaat 8 - Oranje Wit 6De Stoep, Sliedrecht
19/03 13:00Oranje Wit 6 - Vitesse 8Oranje Withal, Dordrecht
26/03 13:15Focus 3 - Oranje Wit 6De Borgh, Zevenbergen
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 22 januari 2022
22/01 21:00Oranje Wit 6 - Focus 3 -
22/01 16:45Springfield 1 - Vitesse 8 -
vrijdag 21 januari 2022
21/01 20:25Merwede | Multiplaat 8 - Albatros 11 -
zaterdag 15 januari 2022
15/01 15:30Springfield 1 - Focus 3 -
15/01 12:20Albatros 11 - DSO 3 -
15/01 14:40Vitesse 8 - Oranje Wit 6 -
zaterdag 8 januari 2022
08/01 12:15Merwede | Multiplaat 8 - Springfield 1 -
zaterdag 18 december 2021
18/12 13:15Focus 3 - Albatros 1114 - 8
18/12 17:00Oranje Wit 6 - Merwede | Multiplaat 8 -
18/12 15:30DSO 3 - Vitesse 811 - 8
zaterdag 11 december 2021
11/12 16:50Springfield 1 - DSO 3 -
11/12 15:10Merwede | Multiplaat 8 - Focus 317 - 7
11/12 12:20Albatros 11 - Oranje Wit 6 -
zaterdag 4 december 2021
04/12 16:30Oranje Wit 6 - DSO 3 -
04/12 20:40Albatros 11 - Vitesse 8 -
woensdag 1 december 2021
01/12 20:15Springfield 1 - Oranje Wit 6 -
zaterdag 27 november 2021
27/11 15:15Vitesse 8 - Focus 315 - 10

Oranje Wit 7

Breedtekorfbal Senioren poule 056
1Conventus 333006413110
2Triade 33111337361
3DeetosSnel 91100220713
4ACKC 3201112329-6
5Oranje Wit 700000000
6Merwede | Multiplaat 710010720-13
7Korbatjo 3200202126-5

Breedtekorfbal Senioren poule 056

29/01 19:00Oranje Wit 7 - Triade 3Oranje Withal, Dordrecht
12/02 19:00Oranje Wit 7 - DeetosSnel 9Oranje Withal, Dordrecht
19/02 13:00Oranje Wit 7 - Merwede | Multiplaat 7Oranje Withal, Dordrecht
12/03 14:10ACKC 3 - Oranje Wit 7De Jager, Giessen
19/03 15:30Oranje Wit 7 - Korbatjo 3Oranje Withal, Dordrecht
26/03 15:00Oranje Wit 7 - Conventus 3Oranje Withal, Dordrecht
02/04 13:10Triade 3 - Oranje Wit 7De Reiger, Groot Ammers
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 22 januari 2022
22/01 17:05ACKC 3 - Merwede | Multiplaat 7 -
22/01 13:15Conventus 3 - Oranje Wit 7 -
22/01 16:30Triade 3 - DeetosSnel 9 -
zaterdag 15 januari 2022
15/01 18:30Korbatjo 3 - Oranje Wit 7 -
15/01 14:10ACKC 3 - DeetosSnel 9 -
vrijdag 14 januari 2022
14/01 19:00Merwede | Multiplaat 7 - Triade 3 -
zaterdag 8 januari 2022
08/01 18:45Conventus 3 - Triade 3 -
zaterdag 18 december 2021
18/12 12:00Triade 3 - Korbatjo 313 - 9
18/12 18:10Conventus 3 - Merwede | Multiplaat 7 -
18/12 14:00Oranje Wit 7 - ACKC 3 -
zaterdag 11 december 2021
11/12 12:40ACKC 3 - Conventus 39 - 15
11/12 19:30Korbatjo 3 - DeetosSnel 9 -
vrijdag 10 december 2021
10/12 19:00Merwede | Multiplaat 7 - Oranje Wit 7 -
zaterdag 4 december 2021
04/12 17:20Korbatjo 3 - ACKC 3 -
04/12 16:30Triade 3 - Conventus 310 - 13
04/12 13:15DeetosSnel 9 - Oranje Wit 7 -
zaterdag 27 november 2021
27/11 18:00ACKC 3 - Triade 314 - 14
27/11 13:40Conventus 3 - Korbatjo 313 - 12
vrijdag 26 november 2021
26/11 19:00Merwede | Multiplaat 7 - DeetosSnel 97 - 20

Oranje Wit Midweek 1

De verbinding met de Uitslagendienst is niet beschikbaar
De verbinding met de Uitslagendienst is niet beschikbaar