Senioren

Oranje Wit 1

KNKV 1e klasse D
1Synergo 12200443367
2Noviomagum 12200443367
3Fiducia 12200441365
4MIA 1210123437-3
5Oranje Wit 1201114547-2
6Rust Roest 1201114143-2
7Antilopen | Lancyr Deelen 1200203439-5
8Tiel '72 1200203845-7

KNKV 1e klasse D

10/12 17:10Noviomagum 1 - Oranje Wit 1De Triangel, Lent
17/12 19:30Oranje Wit 1 - MIA 1Oranje Withal, DordrechtP. van Deursen
14/01 18:00Tiel '72 1 - Oranje Wit 1Westroyenhal, Tiel
21/01 19:30Oranje Wit 1 - Fiducia 1Oranje Withal, Dordrecht
28/01 18:10Antilopen | Lancyr Deelen 1 - Oranje Wit 1Buiningpark, Leusden
04/02 19:30Oranje Wit 1 - Synergo 1Oranje Withal, Dordrecht
11/02 16:00Rust Roest 1 - Oranje Wit 1Strijphal, Eindhoven
18/02 19:30Oranje Wit 1 - Noviomagum 1Oranje Withal, Dordrecht
11/03 18:00MIA 1 - Oranje Wit 1De Bokkeduinen, Amersfoort
18/03 19:30Oranje Wit 1 - Tiel '72 1Oranje Withal, Dordrecht
25/03 17:40Fiducia 1 - Oranje Wit 1Europahal, Vleuten
01/04 19:30Oranje Wit 1 - Antilopen | Lancyr Deelen 1Oranje Withal, Dordrecht
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 3 december 2022
03/12 19:30Oranje Wit 1 - Rust Roest 126 - 26
03/12 18:35Noviomagum 1 - Tiel '72 122 - 16
03/12 16:50MIA 1 - Synergo 117 - 22
03/12 15:20Fiducia 1 - Antilopen | Lancyr Deelen 118 - 14
zaterdag 26 november 2022
26/11 20:00Tiel '72 1 - Fiducia 122 - 23
26/11 18:30Synergo 1 - Oranje Wit 121 - 19
26/11 18:15Antilopen | Lancyr Deelen 1 - Noviomagum 120 - 21
26/11 16:00Rust Roest 1 - MIA 115 - 17

Oranje Wit 2

Reserve Hoofdklasse B
1PKC | SWKGroep 322004572136
2GKV | Enomics 22200444413
3SKF 32101237316
4TOP 22101240355
5Avanti | Post Makelaardij 2210123540-5
6Nieuwerkerk 2210122944-15
7Oranje Wit 2200204144-3
8Pernix 2200202350-27

Reserve Hoofdklasse B

10/12 19:45PKC | SWKGroep 3 - Oranje Wit 2PKC-hal, Papendrecht
17/12 17:45Oranje Wit 2 - TOP 2Oranje Withal, DordrechtM. Kuif
14/01 17:00Nieuwerkerk 2 - Oranje Wit 2De Kleine Vink, Nieuwerkerk ad IJssel
21/01 17:45Oranje Wit 2 - SKF 3Oranje Withal, Dordrecht
28/01 16:30Pernix 2 - Oranje Wit 2De Zijl, Leiden
04/02 17:45Oranje Wit 2 - Avanti | Post Makelaardij 2Oranje Withal, Dordrecht
11/02 17:00GKV | Enomics 2 - Oranje Wit 2Van Rappardhal, Gorinchem
18/02 17:45Oranje Wit 2 - PKC | SWKGroep 3Oranje Withal, Dordrecht
11/03 15:10TOP 2 - Oranje Wit 2De Blikken, Arnemuiden
18/03 17:45Oranje Wit 2 - Nieuwerkerk 2Oranje Withal, Dordrecht
25/03 16:20SKF 3 - Oranje Wit 2SKF-hal, Veenendaal
01/04 17:45Oranje Wit 2 - Pernix 2Oranje Withal, Dordrecht
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 3 december 2022
03/12 18:50PKC | SWKGroep 3 - Nieuwerkerk 231 - 11
03/12 17:45Oranje Wit 2 - GKV | Enomics 222 - 24
03/12 16:30SKF 3 - Pernix 224 - 13
03/12 16:10TOP 2 - Avanti | Post Makelaardij 221 - 15
zaterdag 26 november 2022
26/11 17:15Avanti | Post Makelaardij 2 - Oranje Wit 220 - 19
26/11 17:00GKV | Enomics 2 - TOP 220 - 19
26/11 17:00Nieuwerkerk 2 - SKF 318 - 13
26/11 16:20Pernix 2 - PKC | SWKGroep 310 - 26

Oranje Wit 3

KNKV Reserve 1e klasse D
1Dalto | Klaverblad Verzekeringen 522004572631
2Oranje Wit 322004442915
3Noviomagum 222004412813
4MIA 22101234295
5Wageningen 4210123032-2
6Tiel '72 2200203048-18
7Rust Roest 2200202846-18
8Antilopen | Lancyr Deelen 2200202450-26

KNKV Reserve 1e klasse D

10/12 15:50Noviomagum 2 - Oranje Wit 3De Triangel, LentHJN. Verschoor
17/12 14:45Oranje Wit 3 - MIA 2Oranje Withal, DordrechtRene Meulmeester
14/01 16:45Tiel '72 2 - Oranje Wit 3Westroyenhal, Tiel
21/01 14:30Oranje Wit 3 - Dalto | Klaverblad Verzekeringen 5Oranje Withal, Dordrecht
28/01 16:50Antilopen | Lancyr Deelen 2 - Oranje Wit 3Buiningpark, Leusden
04/02 14:30Oranje Wit 3 - Wageningen 4Oranje Withal, Dordrecht
11/02 14:30Rust Roest 2 - Oranje Wit 3Strijphal, Eindhoven
18/02 14:30Oranje Wit 3 - Noviomagum 2Oranje Withal, Dordrecht
11/03 16:30MIA 2 - Oranje Wit 3De Bokkeduinen, Amersfoort
18/03 14:30Oranje Wit 3 - Tiel '72 2Oranje Withal, Dordrecht
25/03 18:20Dalto | Klaverblad Verzekeringen 5 - Oranje Wit 3Hoenderdaal, DriebergenExterne scheidsrechter
01/04 14:30Oranje Wit 3 - Antilopen | Lancyr Deelen 2Oranje Withal, Dordrecht
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 3 december 2022
03/12 18:30Dalto | Klaverblad Verzekeringen 5 - Antilopen | Lancyr Deelen 234 - 12
03/12 17:15Noviomagum 2 - Tiel '72 225 - 16
03/12 14:30Oranje Wit 3 - Rust Roest 225 - 16
03/12 15:25MIA 2 - Wageningen 413 - 17
zaterdag 26 november 2022
26/11 16:55Antilopen | Lancyr Deelen 2 - Noviomagum 212 - 16
26/11 14:30Rust Roest 2 - MIA 212 - 21
26/11 19:40Wageningen 4 - Oranje Wit 313 - 19
26/11 18:40Tiel '72 2 - Dalto | Klaverblad Verzekeringen 514 - 23

Oranje Wit 4

KNKV Reserve 2e klasse O
1Sporting Delta 322004391920
2PKC | SWKGroep 51100215132
3Tjoba 31100217161
4Oranje Wit 42101230282
5ONDO 22101238371
6Swift 2210122829-1
7KOAG 3200203337-4
8KCR 4200201940-21

KNKV Reserve 2e klasse O

10/12 13:00Oranje Wit 4 - Sporting Delta 3Oranje Withal, Dordrecht
17/12 16:00PKC | SWKGroep 5 - Oranje Wit 4PKC-hal, PapendrechtKurt van der Welk
14/01 15:30Oranje Wit 4 - Tjoba 3Oranje Withal, Dordrecht
21/01 18:30ONDO 2 - Oranje Wit 4De Sprong, Middelburg
28/01 15:45Oranje Wit 4 - KOAG 3Oranje Withal, Dordrecht
04/02 18:05Swift 2 - Oranje Wit 4De Sprong, Middelburg
11/02 14:15Oranje Wit 4 - KCR 4Oranje Withal, Dordrecht
18/02 16:30Sporting Delta 3 - Oranje Wit 4Deltahal, Dordrecht
11/03 20:00Oranje Wit 4 - PKC | SWKGroep 5Oranje Withal, Dordrecht
18/03 13:05Tjoba 3 - Oranje Wit 4Omnium, Goes
25/03 18:45Oranje Wit 4 - ONDO 2Oranje Withal, Dordrecht
01/04 15:10KOAG 3 - Oranje Wit 4KWC-hal, Krimpen aan den IJsel
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 3 december 2022
03/12 15:10KOAG 3 - ONDO 220 - 22
03/12 18:10Swift 2 - Sporting Delta 314 - 16
03/12 17:30KCR 4 - Oranje Wit 414 - 17
03/12 16:15Tjoba 3 - PKC | SWKGroep 5 -
zaterdag 26 november 2022
26/11 18:00ONDO 2 - Tjoba 316 - 17
26/11 17:00PKC | SWKGroep 5 - KOAG 315 - 13
26/11 18:45Oranje Wit 4 - Swift 213 - 14
26/11 16:30Sporting Delta 3 - KCR 423 - 5

Oranje Wit 5

KNKV Reserve 3e klasse W
1Albatros 522004422418
2Nieuwerkerk 51100218144
3Oranje Wit 5210122330-7
4KCC | CK Kozijnen 6210123140-9
5Vriendenschaar 300000000
6HKC 3100101418-4
7KCR 6200202830-2

KNKV Reserve 3e klasse W

10/12 14:15Oranje Wit 5 - KCC | CK Kozijnen 6Oranje Withal, Dordrecht
14/01 14:15Oranje Wit 5 - Vriendenschaar 3Oranje Withal, Dordrecht
21/01 18:00Nieuwerkerk 5 - Oranje Wit 5De Kleine Vink, Nieuwerkerk ad IJssel
28/01 13:15Oranje Wit 5 - HKC 3Oranje Withal, Dordrecht
04/02 16:50Albatros 5 - Oranje Wit 5Develhal, Zwijndrecht
11/02 20:30Oranje Wit 5 - KCR 6Oranje Withal, Dordrecht
18/02 13:30KCC | CK Kozijnen 6 - Oranje Wit 5Schenkel, Capelle ad IJssel
18/03 13:45Vriendenschaar 3 - Oranje Wit 5Appelgaard, Hardinxveld-Giessendam
25/03 20:00Oranje Wit 5 - Nieuwerkerk 5Oranje Withal, Dordrecht
01/04 14:45HKC 3 - Oranje Wit 5Het Dok, Hardinxveld-Giessendam
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 3 december 2022
03/12 13:15HKC 3 - Nieuwerkerk 514 - 18
03/12 13:00KCR 6 - Oranje Wit 512 - 13
03/12 15:00Albatros 5 - KCC | CK Kozijnen 624 - 14
zaterdag 26 november 2022
26/11 20:00Oranje Wit 5 - Albatros 510 - 18
26/11 20:40KCC | CK Kozijnen 6 - KCR 617 - 16

Oranje Wit 6

Breedtekorfbal Senioren poule 053
1Oranje Wit 622004351124
2PKC | SWKGroep 101100218162
3ADO 5210123031-1
4Merwede | Multiplaat 8210121928-9
5GKV | Enomics 5100101314-1
6HKC 5100101215-3
7Kinderdijk 610010719-12

Breedtekorfbal Senioren poule 053

17/12 16:00Oranje Wit 6 - HKC 5Oranje Withal, Dordrecht
14/01 17:45PKC | SWKGroep 10 - Oranje Wit 6PKC-hal, Papendrecht
21/01 21:15Oranje Wit 6 - ADO 5Oranje Withal, Dordrecht
28/01 15:10GKV | Enomics 5 - Oranje Wit 6Van Rappardhal, Gorinchem
04/02 18:45Oranje Wit 6 - Kinderdijk 6Oranje Withal, Dordrecht
10/02 20:45Merwede | Multiplaat 8 - Oranje Wit 6De Stoep, Sliedrecht
11/03 15:45HKC 5 - Oranje Wit 6Hoograven, Utrecht
18/03 21:15Oranje Wit 6 - PKC | SWKGroep 10Oranje Withal, Dordrecht
25/03 14:30ADO 5 - Oranje Wit 6De Schenkel, ’s-Gravendeel
01/04 13:15Oranje Wit 6 - GKV | Enomics 5Oranje Withal, Dordrecht
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 3 december 2022
03/12 19:40ADO 5 - GKV | Enomics 514 - 13
03/12 21:00Oranje Wit 6 - Merwede | Multiplaat 816 - 4
03/12 20:55HKC 5 - Kinderdijk 6 -
zaterdag 26 november 2022
26/11 19:30PKC | SWKGroep 10 - ADO 518 - 16
26/11 18:15Merwede | Multiplaat 8 - HKC 515 - 12
26/11 17:40Kinderdijk 6 - Oranje Wit 67 - 19

Oranje Wit 7

Breedtekorfbal Senioren poule 052
1PKC | SWKGroep 81100217143
2Merwede | Multiplaat 51100213112
3Oranje Zwart | De Hoekse 21100214131
4Albatros 81010114140
5DeetosSnel 51010114140
6Oranje Wit 7100101113-2
7Kinderdijk 5200202731-4

Breedtekorfbal Senioren poule 052

10/12 18:00DeetosSnel 5 - Oranje Wit 7DeetosSnel-hal, Dordrecht
17/12 16:55Albatros 8 - Oranje Wit 7Develsteinhal, Zwijndrecht
07/01 13:40PKC | SWKGroep 8 - Oranje Wit 7PKC-hal, Papendrecht
14/01 18:00Oranje Wit 7 - PKC | SWKGroep 8Oranje Withal, Dordrecht
21/01 17:45Oranje Wit 7 - Kinderdijk 5Oranje Withal, Dordrecht
28/01 17:45Oranje Zwart | De Hoekse 2 - Oranje Wit 7Dorpshart, Mijnsheerenland
04/02 17:30Oranje Wit 7 - Merwede | Multiplaat 5Oranje Withal, Dordrecht
11/03 18:45Oranje Wit 7 - Albatros 8Oranje Withal, Dordrecht
25/03 19:50Kinderdijk 5 - Oranje Wit 7Molenzichthal, Alblasserdam
01/04 12:00Oranje Wit 7 - Oranje Zwart | De Hoekse 2Oranje Withal, Dordrecht
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 3 december 2022
03/12 19:50Kinderdijk 5 - Oranje Zwart | De Hoekse 213 - 14
03/12 16:10Albatros 8 - Merwede | Multiplaat 5 -
03/12 16:00Oranje Wit 7 - DeetosSnel 5 -
zaterdag 26 november 2022
26/11 19:45PKC | SWKGroep 8 - Kinderdijk 517 - 14
26/11 18:10DeetosSnel 5 - Albatros 814 - 14
vrijdag 25 november 2022
25/11 19:30Merwede | Multiplaat 5 - Oranje Wit 713 - 11

Oranje Wit Midweek 1

De verbinding met de Uitslagendienst is niet beschikbaar
De verbinding met de Uitslagendienst is niet beschikbaar