Oefenwedstrijden

De oefenwedstrijden staan hieronder, let op! Er kunnen nog wijzigingen volgen.

Datum Tijd Team thuis Team uit
20 augustus Rodha 1 Oranje Wit 1
20 augustus Rodha 2 Oranje Wit 2
20 augustus 12:30 Oranje Wit A1 Vitesse A1
20 augustus 11:00 Oranje Wit A2 Vitesse A2

 

Datum Tijd Team thuis Team uit
27 augustus 15:30 Oranje Wit 1 SDO 1
27 augustus 14:15 Oranje Wit 2 SDO 2
27 augustus 13:00 Oranje Wit 3 SDO 3
27 augustus 14:15 Oranje Wit 4 SDO 4
27 augustus 13:00 Oranje Wit A1 RWA A1
27 augustus 12:00 Oranje Wit A2 HKC A1
27 augustus 12:30 Sporting Delta B1 Oranje Wit B1
27 augustus 14:00 KCC B2 Oranje Wit B2
27 augustus 11:00 Oranje Wit B3
27 augustus 10:00 Oranje Wit B4 DeetosSnel B3
27 augustus 12:00 Oranje Wit C1 GKV C1
27 augustus 11:00 Oranje Wit C2 Nieuwerkerk C2
27 augustus 11:00 Oranje Wit C3 ONDO C3
27 augustus 13:00 KCR C4 Oranje Wit C4
27 augustus 10:00 DeetosSnel D1 Oranje Wit D1
27 augustus 09:00 Oranje Wit D2 ONDO D3
27 augustus 09:00 DeetosSnel D2 Oranje Wit D3
27 augustus 09:00 Nieuwerkerk E1 Oranje Wit E1
27 augustus 09:00 Nieuwerkerk E2 Oranje Wit E2
27 augustus 09:00 Nieuwerkerk E3 Oranje Wit E3
27 augustus 10:00 Oranje Wit E4 DeetosSnel E3
27 augustus 09:00 Oranje Wit E5 DeetosSnel E4
27 augustus 10:00 DeetosSnel E5 Oranje Wit E6
27 augustus 09:00 DeetosSnel E6 Oranje Wit E7
27 augustus 09:00 DeetosSnel F1 Oranje Wit F1
27 augustus 09:00 Oranje Wit F2 ONDO F2

 

Datum Tijd Team thuis Team uit
3 september Toernooi Oranje Wit 1
3 september Toernooi Oranje Wit 2
3 september 15:30 KCR 4 Oranje Wit 5
3 september 15:00 Focus-Toernooi Oranje Wit 6
3 september 15:30 Oranje Wit 7 Kinderdijk 5
3 september 13:00 Oranje Wit A1 DeetosSnel A1
3 september 14:15 Oranje Wit A2 DeetosSnel A2
3 september 13:00 Oranje Wit A3 ONDO A3
3 september 09:00 DeetosSnel B2 Oranje Wit B2
3 september 12:00 Oranje Wit B3 Sporting Delta B3
3 september 12:00 Oranje Wit B4 KOAG B2
3 september 11:00 Oranje Wit C1 DeetosSnel C1
3 september 10:00 Oranje Wit C2 KOAG C1
3 september 10:00 Oranje Wit C3 DeetosSnel C2
3 september 11:00 Oranje Wit C4 DeetosSnel C3
3 september Toernooi Oranje Wit D1
3 september Toernooi Oranje Wit D2
3 september Toernooi Oranje Wit D3
3 september Toernooi Oranje Wit E1
3 september Toernooi Oranje Wit E2
3 september Toernooi Oranje Wit E3
3 september Toernooi Oranje Wit E4
3 september Toernooi Oranje Wit E5
3 september Toernooi Oranje Wit E6
3 september Toernooi Oranje Wit E7
3 september Toernooi Oranje Wit F1
3 september Toernooi Oranje Wit F2
6 september 18:00 DeetosSnel B1 Oranje Wit B1