Programma

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsScheidsrechter Achternaam
zaterdag 20 april 2019
20/04 16:00Vriendenschaar 1Oranje Wit 1SluiswegHardinxveld-Giessendamden Dekker
20/04 12:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3Oranje Wit 2De WoerdDriebergende Wilde
20/04 14:30Avanti 3Oranje Wit 3De Groene WijdtePijnackerBaljeu
20/04 16:00Oranje Wit 4Animo 2StadspoldersDordrechtHonkoop
20/04 12:00Sporting Delta 4Oranje Wit 5GravensingelDordrecht
20/04 14:30Oranje Wit A2DOT A1StadspoldersDordrechtWinters
20/04 13:00Oranje Wit A3Ventura Sport A1StadspoldersDordrecht
20/04 12:00DeetosSnel A4Oranje Wit A4VorrinklaanDordrecht
20/04 13:15Oranje Wit B1DVO / Accountor B1StadspoldersDordrechtHoffman
20/04 12:00Oranje Wit B2Vriendenschaar B1StadspoldersDordrechtvan Joolingen
20/04 14:30Oranje Wit B3Good Luck B2StadspoldersDordrecht
20/04 10:00PKC / SWKGroep B6Oranje Wit B4OostpolderPapendrecht
20/04 11:00Oranje Wit C1DVO / Accountor C1StadspoldersDordrechtKnops
20/04 11:30Albatros C2Oranje Wit C2DevelsteinZwijndrechtVogelaar
20/04 12:00Oranje Wit C3Vitesse C3StadspoldersDordrecht
20/04 11:00Oranje Wit C4ACKC C3StadspoldersDordrecht
20/04 10:00Oranje Wit D1Vriendenschaar D1StadspoldersDordrechtCommereuc
20/04 09:00Oranje Wit D2Sporting Delta D2StadspoldersDordrecht
20/04 09:30De Voltreffers D1Oranje Wit D3PaterserfOosterhout
20/04 09:00PKC / SWKGroep D5Oranje Wit D4OostpolderPapendrecht
20/04 10:00Oranje Wit E1Juliana E1StadspoldersDordrecht
20/04 09:00Oranje Wit E2HKC E2StadspoldersDordrecht
20/04 09:00Oranje Wit E3Korbatjo E1StadspoldersDordrecht
20/04 11:30Merwede / Multiplaat E4Oranje Wit E4ThorbeckelaanSliedrecht
20/04 09:00Kinderdijk E6Oranje Wit E5MolenzichtAlblasserdam
20/04 11:00ADO E2Oranje Wit E6Trekdam’s-Gravendeel
20/04 09:00Keep Fit '70 F1Oranje Wit F2VierhoevenRoosendaal
20/04 10:00Oranje Wit F4Juliana F4StadspoldersDordrecht
woensdag 24 april 2019
24/04 20:30Oranje Wit MW1Merwede / Multiplaat MW2StadspoldersDordrecht
zaterdag 4 mei 2019
04/05 14:00Oranje Wit A1Nieuwerkerk A1StadspoldersDordrechtPellikaan
04/05 11:30DSC C1Oranje Wit C1De VijfkampEindhovenBentum
woensdag 8 mei 2019
08/05 20:30Oranje Wit MW1Albatros / Conventus MW1StadspoldersDordrecht
vrijdag 10 mei 2019
10/05 17:00Oranje Wit F1PKC / SWKGroep F1StadspoldersDordrecht
zaterdag 11 mei 2019
11/05 15:30Oranje Wit 1Swift 1StadspoldersDordrecht
11/05 14:00Oranje Wit 2KCC / SO natural 4StadspoldersDordrechtvan Heiningen
11/05 12:30Oranje Wit 3Albatros 2StadspoldersDordrechtde Bruijn
11/05 16:30Albatros 3Oranje Wit 4DevelsteinZwijndrechtSparidans
11/05 12:30Oranje Wit 5PKC / SWKGroep 7StadspoldersDordrecht
11/05 14:50KCC / SO natural A1Oranje Wit A1SchenkelCapelle ad IJsselRingma
11/05 10:00Sporting Delta A2Oranje Wit A2GravensingelDordrechtvan Buren
11/05 11:00't Capproen A1Oranje Wit A3M.L.KinglaanHellevoetsluis
11/05 14:00Oranje Wit A4Merwede / Multiplaat A4StadspoldersDordrecht
11/05 12:00Vriendenschaar B1Oranje Wit B1SluiswegHardinxveld-GiessendamS.
11/05 12:45Kinderdijk B1Oranje Wit B2MolenzichtAlblasserdam
11/05 13:45Conventus B2Oranje Wit B3DevelsteinZwijndrecht
11/05 11:00Oranje Wit B4Springfield B1StadspoldersDordrecht
11/05 10:00PKC / SWKGroep C1Oranje Wit C1OostpolderPapendrechtKlein
11/05 11:00Oranje Wit C2DeetosSnel C2StadspoldersDordrecht
11/05 11:30Dijkvogels C1Oranje Wit C3Veld DijkvogelsMaasdijk
11/05 10:00PKC / SWKGroep C4Oranje Wit C4OostpolderPapendrecht
11/05 09:00Vitesse D1Oranje Wit D1De BongerdBarendrecht
11/05 11:30HKC D2Oranje Wit D2Boven HardinxveldHardinxveld-GiessendamAdvokaat
11/05 10:00Oranje Wit D3Korbatjo D1StadspoldersDordrecht
11/05 09:00Oranje Wit D4DeetosSnel D4StadspoldersDordrecht
11/05 09:00PKC / SWKGroep E2Oranje Wit E1OostpolderPapendrecht
11/05 09:00Kinderdijk E2Oranje Wit E2MolenzichtAlblasserdam
11/05 12:00Albatros E4Oranje Wit E3DevelsteinZwijndrecht
11/05 09:00Oranje Wit E4Korbatjo E2StadspoldersDordrecht
11/05 10:00Oranje Wit E5Sporting Delta E6StadspoldersDordrecht
11/05 09:00Oranje Wit E6Korbatjo E5StadspoldersDordrecht
11/05 11:15Merwede / Multiplaat F1Oranje Wit F1ThorbeckelaanSliedrecht
11/05 10:00Oranje Wit F2Good Luck F1StadspoldersDordrecht
11/05 09:00Korbatjo F1Oranje Wit F3H.ParkhurstwegOud Beijerland
11/05 09:00Sporting Delta F2Oranje Wit F4GravensingelDordrecht
woensdag 15 mei 2019
15/05 20:30Oranje Wit MW1Korbatjo MW1StadspoldersDordrecht
zaterdag 18 mei 2019
18/05 15:30Oranje Wit 1GKV / Enomics 1StadspoldersDordrecht
18/05 14:00Oranje Wit 2SKF 3StadspoldersDordrecht
18/05 12:30Oranje Wit 3KOAG 2StadspoldersDordrecht
18/05 12:30Tjoba 3Oranje Wit 4Sportpark’s-Heerhendrikskinderen
18/05 13:30Nieuwerkerk 7Oranje Wit 5De Kleine VinkNieuwerkerk ad IJsselden Uijl
18/05 12:30PKC / SWKGroep A1Oranje Wit A1OostpolderPapendrecht
18/05 12:15Merwede / Multiplaat A1Oranje Wit A2ThorbeckelaanSliedrecht
18/05 16:45Oranje Wit A3PKC / SWKGroep A4StadspoldersDordrecht
18/05 10:00Juliana A2Oranje Wit A4Gem. sportparkOud Gastel
18/05 17:00Oranje Wit B1DSC B1StadspoldersDordrecht
18/05 14:15Oranje Wit B2IJsselvogels B1StadspoldersDordrecht
18/05 15:30Oranje Wit B3DSO B2StadspoldersDordrecht
18/05 13:00Oranje Wit B4Focus B2StadspoldersDordrecht
18/05 11:15Oranje Wit C1Synergo C1StadspoldersDordrecht
18/05 10:00Vriendenschaar C1Oranje Wit C2Groene ZoomBodegraven
18/05 12:00Oranje Wit C3NIO C1StadspoldersDordrecht
18/05 11:00Oranje Wit C4De Voltreffers C1StadspoldersDordrecht
18/05 10:00Oranje Wit D1Sporting Delta D1StadspoldersDordrecht
18/05 09:00Oranje Wit D2Kinderdijk D2StadspoldersDordrecht
18/05 10:00Sporting Delta D3Oranje Wit D3GravensingelDordrecht
18/05 11:00Vriendenschaar D3Oranje Wit D4SluiswegHardinxveld-Giessendam
18/05 09:00Sporting Delta E1Oranje Wit E1GravensingelDordrecht
18/05 09:00Merwede / Multiplaat E2Oranje Wit E2ThorbeckelaanSliedrecht
18/05 10:00Oranje Wit E3Kinderdijk E3StadspoldersDordrecht
18/05 09:00Oranje Wit E4DeetosSnel E3StadspoldersDordrecht
18/05 09:00Vriendenschaar E6Oranje Wit E5SluiswegHardinxveld-Giessendam
18/05 09:00Oranje Wit E6OZC E2StadspoldersDordrecht
18/05 09:00Oranje Wit F1HKC F1StadspoldersDordrecht
18/05 10:00Movado F1Oranje Wit F2PaterswegDordrecht
18/05 09:30DVS '69 F1Oranje Wit F3SchildmanHendrik Ido Ambacht
18/05 10:00Oranje Wit F4DSO F2StadspoldersDordrecht
donderdag 23 mei 2019
23/05 20:00Korbatjo MW1Oranje Wit MW1H.ParkhurstwegOud Beijerland
zaterdag 25 mei 2019
25/05 15:30Nieuwerkerk 1Oranje Wit 1De Kleine VinkNieuwerkerk ad IJssel
25/05 12:30Nieuwerkerk 3Oranje Wit 2De Kleine VinkNieuwerkerk ad IJssel
25/05 14:00DeetosSnel 3Oranje Wit 3VorrinklaanDordrecht
25/05 13:30Oranje Wit 4RWA 4StadspoldersDordrecht
25/05 12:00Oranje Wit 5Nieuwerkerk 7StadspoldersDordrecht
25/05 16:30Oranje Wit A1Fortuna / Delta Logistiek A1StadspoldersDordrecht
25/05 15:00Oranje Wit A2Rust Roest A1StadspoldersDordrecht
25/05 11:30PKC / SWKGroep A4Oranje Wit A3OostpolderPapendrecht
25/05 14:00Oranje Wit A4Juliana A2StadspoldersDordrecht
25/05 12:45Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1Oranje Wit B1De WoerdDriebergen
25/05 11:00IJsselvogels B1Oranje Wit B2SportlaanMoordrecht
25/05 12:00DSO B2Oranje Wit B3MolenvlietKlundertde Nooijer
25/05 12:30DSO B3Oranje Wit B4MolenvlietKlundertVerkijk
25/05 11:45Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1Oranje Wit C1De WoerdDriebergenscheidsrechter
25/05 11:00Oranje Wit C2Vriendenschaar C1StadspoldersDordrecht
25/05 11:00NIO C1Oranje Wit C3AbeelwegRotterdamPouwer
25/05 09:30De Voltreffers C1Oranje Wit C4PaterserfOosterhout
25/05 09:00Sporting Delta D1Oranje Wit D1GravensingelDordrecht
25/05 10:30Kinderdijk D2Oranje Wit D2MolenzichtAlblasserdam
25/05 10:00Oranje Wit D3Sporting Delta D3StadspoldersDordrecht
25/05 09:00Oranje Wit D4Vriendenschaar D3StadspoldersDordrecht
25/05 09:00Oranje Wit E1Sporting Delta E1StadspoldersDordrecht
25/05 10:00Oranje Wit E2Merwede / Multiplaat E2StadspoldersDordrecht
25/05 09:00Kinderdijk E3Oranje Wit E3MolenzichtAlblasserdam
25/05 09:00DeetosSnel E3Oranje Wit E4VorrinklaanDordrecht
25/05 09:00Oranje Wit E5Vriendenschaar E6StadspoldersDordrecht
25/05 11:30OZC E2Oranje Wit E6De EnkRotterdam
25/05 09:30HKC F1Oranje Wit F1Boven HardinxveldHardinxveld-GiessendamVerschoor
25/05 09:00Oranje Wit F2Movado F1StadspoldersDordrecht
25/05 10:00Oranje Wit F3Springfield F2StadspoldersDordrecht
25/05 10:30DSO F2Oranje Wit F4MolenvlietKlundertvan Kouwen
zaterdag 1 juni 2019
01/06 15:30Merwede / Multiplaat 1Oranje Wit 1ThorbeckelaanSliedrecht
01/06 14:00Achilles 2Oranje Wit 2PomonapleinDen Haag
01/06 14:30Fortis 2Oranje Wit 3DiezestraatOost-Souburg
01/06 16:30Oranje Wit 4Merwede / Multiplaat 3StadspoldersDordrecht
01/06 15:00Oranje Wit 5Sporting Delta 4StadspoldersDordrecht
01/06 10:00Oranje Wit A1DeetosSnel A1StadspoldersDordrecht
01/06 11:30Oranje Wit A2DSC A2StadspoldersDordrecht
01/06 12:30Ventura Sport A1Oranje Wit A3SportlaanStrijen
01/06 12:00Oranje Wit A4DeetosSnel A4StadspoldersDordrecht
01/06 15:30Wageningen B1Oranje Wit B1Het BinnenveldWageningen
01/06 11:00Vriendenschaar B1Oranje Wit B2Groene ZoomBodegraven
01/06 12:15Good Luck B2Oranje Wit B3Sportpark OostplaatMiddelharnis
01/06 14:00Oranje Wit C1Vriendenschaar C1StadspoldersDordrecht
01/06 13:00Oranje Wit C2Albatros C2StadspoldersDordrecht
01/06 10:10Vitesse C3Oranje Wit C3De BongerdBarendrecht
01/06 13:00ACKC C3Oranje Wit C4De AlmAlmkerk
01/06 11:00Vriendenschaar D1Oranje Wit D1SluiswegHardinxveld-Giessendam
01/06 11:00Sporting Delta D2Oranje Wit D2GravensingelDordrecht
01/06 09:00Oranje Wit D3De Voltreffers D1StadspoldersDordrecht
01/06 11:00Oranje Wit D4PKC / SWKGroep D5StadspoldersDordrecht
01/06 10:00Juliana E1Oranje Wit E1Gem. sportparkOud Gastel
01/06 09:00HKC E2Oranje Wit E2Boven HardinxveldHardinxveld-GiessendamEijkelenboom
01/06 09:00Korbatjo E1Oranje Wit E3H.ParkhurstwegOud Beijerland
01/06 10:00Oranje Wit E4Merwede / Multiplaat E4StadspoldersDordrecht
01/06 09:00Oranje Wit E5Kinderdijk E6StadspoldersDordrecht
01/06 09:00Oranje Wit E6ADO E2StadspoldersDordrecht
01/06 10:00PKC / SWKGroep F1Oranje Wit F1OostpolderPapendrecht
01/06 10:00Oranje Wit F2Keep Fit '70 F1StadspoldersDordrecht
01/06 09:00Oranje Wit F3DeetosSnel F2StadspoldersDordrecht
01/06 10:00Juliana F4Oranje Wit F4Gem. sportparkOud Gastel
woensdag 5 juni 2019
05/06 20:15Merwede / Multiplaat MW2Oranje Wit MW1ThorbeckelaanSliedrecht
donderdag 6 juni 2019
06/06 20:00DSC A1Oranje Wit A1De VijfkampEindhoven
zaterdag 8 juni 2019
08/06 14:00Oranje Wit B1SKF B1StadspoldersDordrecht
woensdag 12 juni 2019
12/06 20:30Albatros / Conventus MW1Oranje Wit MW1DevelsteinZwijndrecht
zaterdag 15 juni 2019
15/06 15:30Oranje Wit 1HKC 1StadspoldersDordrecht
15/06 14:00Oranje Wit 2DVO / Accountor 3StadspoldersDordrecht
15/06 17:00Oranje Wit 3Twist 2StadspoldersDordrecht
15/06 14:30Rust Roest 3Oranje Wit 4Sportpark StrijpEindhoven
15/06 17:00PKC / SWKGroep 7Oranje Wit 5OostpolderPapendrecht
15/06 10:30HKC A1Oranje Wit A2Boven HardinxveldHardinxveld-Giessendam
15/06 12:30Oranje Wit A3't Capproen A1StadspoldersDordrecht
15/06 14:30Merwede / Multiplaat A4Oranje Wit A4ThorbeckelaanSliedrecht
15/06 11:00Oranje Wit B2Kinderdijk B1StadspoldersDordrecht
15/06 14:15Oranje Wit B3Conventus B2StadspoldersDordrecht
15/06 13:00Oranje Wit B4Olympia B4StadspoldersDordrecht
15/06 10:00DeetosSnel C2Oranje Wit C2VorrinklaanDordrecht
15/06 12:00Oranje Wit C3Dijkvogels C1StadspoldersDordrecht
15/06 11:00Oranje Wit C4PKC / SWKGroep C4StadspoldersDordrecht
15/06 10:00Oranje Wit D1Vitesse D1StadspoldersDordrecht
15/06 09:00Oranje Wit D2HKC D2StadspoldersDordrecht
15/06 10:00Korbatjo D1Oranje Wit D3H.ParkhurstwegOud Beijerland
15/06 09:00DeetosSnel D4Oranje Wit D4VorrinklaanDordrecht
15/06 10:00Oranje Wit E1PKC / SWKGroep E2StadspoldersDordrecht
15/06 09:00Oranje Wit E2Kinderdijk E2StadspoldersDordrecht
15/06 09:00Oranje Wit E3Albatros E4StadspoldersDordrecht
15/06 09:00Korbatjo E2Oranje Wit E4H.ParkhurstwegOud Beijerland
15/06 10:00Sporting Delta E6Oranje Wit E5GravensingelDordrecht
15/06 09:00Korbatjo E5Oranje Wit E6H.ParkhurstwegOud Beijerland
15/06 09:00Oranje Wit F1Merwede / Multiplaat F1StadspoldersDordrecht
15/06 09:30Good Luck F1Oranje Wit F2Sportpark OostplaatMiddelharnis
15/06 10:00Juliana F2Oranje Wit F3Gem. sportparkOud Gastel
15/06 10:00Oranje Wit F4Sporting Delta F2StadspoldersDordrecht