Uitslagen

Dag/TijdThuisploegUitploegUitslag
dinsdag 17 september 2019
17/09 20:30Korbis MW1Oranje Wit MW114 - 13
zaterdag 14 september 2019
14/09 15:30Oranje Wit 1Pernix 18 - 16
14/09 14:00Oranje Wit 2Pernix 219 - 13
14/09 17:00IJsselvogels 3Oranje Wit 314 - 18
14/09 12:00Vriendenschaar 3Oranje Wit 414 - 18
14/09 17:00Oranje Wit 5KCR 710 - 10
14/09 13:00PKC / SWKGroep 6Oranje Wit 68 - 5
14/09 16:00DOS '46 A1Oranje Wit A119 - 12
14/09 12:30Oranje Wit A2RWA A113 - 9
14/09 11:30PKC / SWKGroep A5Oranje Wit A38 - 9
14/09 15:30Oranje Wit A4Conventus A27 - 9
14/09 11:00Oranje Wit B1Fortis B17 - 10
14/09 14:15Oranje Wit B2Oranje Zwart / De Hoekse B19 - 8
14/09 13:00Oranje Wit B3Korbatjo B212 - 4
14/09 11:30DSO B2Oranje Wit B44 - 4
14/09 10:00Oranje Wit C1KCR C17 - 4
14/09 09:30Vitesse C2Oranje Wit C24 - 5
14/09 10:00Oranje Wit C3DeetosSnel C49 - 3
14/09 10:00DeetosSnel D1Oranje Wit D113 - 6
14/09 12:00Oranje Wit D2Kinderdijk D26 - 3
14/09 11:00Oranje Wit D3Korbatjo D35 - 10
14/09 09:00Oranje Wit E1PKC / SWKGroep E12 - 12
14/09 10:30GKV / Enomics E1Oranje Wit E26 - 9
14/09 09:00PKC / SWKGroep E3Oranje Wit E36 - 14
14/09 09:00Oranje Wit E4Springfield E14 - 9
14/09 09:00Oranje Wit E5GKV / Enomics E25 - 1
14/09 11:00Albatros E5Oranje Wit E64 - 9
14/09 09:50Ventura Sport F1Oranje Wit F18 - 7
14/09 09:00Oranje Wit F2Sporting Delta F17 - 2
14/09 09:00Oranje Wit F3PKC / SWKGroep F52 - 4
donderdag 12 september 2019
12/09 20:30Oranje Wit 3WION 326 - 12
woensdag 11 september 2019
11/09 20:30Oranje Wit MW1IJsselvogels MW111 - 11
zaterdag 7 september 2019
07/09 16:00Valto 1Oranje Wit 117 - 13
07/09 14:30Valto 2Oranje Wit 217 - 17
07/09 14:00Oranje Wit 4RWA 519 - 18
07/09 14:30Olympia 2Oranje Wit 57 - 17
07/09 14:00Oranje Wit 6NIO 421 - 3
07/09 15:30Oranje Wit A1AW.DTV A113 - 15
07/09 12:00Vriendenschaar A1Oranje Wit A212 - 10
07/09 12:15Oranje Wit A3Ventura Sport A217 - 6
07/09 10:35DeetosSnel A3Oranje Wit A45 - 8
07/09 12:15Valto B1Oranje Wit B117 - 7
07/09 12:15Good Luck B1Oranje Wit B211 - 2
07/09 10:00Oranje Zwart / De Hoekse B2Oranje Wit B310 - 11
07/09 11:00Oranje Wit B4VIOS B14 - 2
07/09 13:45TOP C1Oranje Wit C18 - 4
07/09 11:00Oranje Wit C2NIO C12 - 5
07/09 11:15Oranje Zwart / De Hoekse C1Oranje Wit C39 - 1
07/09 10:00Oranje Wit D1Sporting Delta D16 - 9
07/09 09:15Merwede / Multiplaat D1Oranje Wit D210 - 4
07/09 09:00DVS '69 D1Oranje Wit D311 - 2
07/09 09:00Albatros E1Oranje Wit E16 - 8
07/09 10:00Oranje Wit E2DeetosSnel E18 - 5
07/09 09:00Oranje Wit E3Vriendenschaar E210 - 13
07/09 09:00PKC / SWKGroep E7Oranje Wit E44 - 10
07/09 09:30Triade E2Oranje Wit E52 - 6
07/09 11:00Oranje Wit E6Korbatjo E16 - 11
07/09 09:00Kinderdijk E5Oranje Wit E73 - 7
07/09 09:00Oranje Wit F1Conventus F18 - 2
07/09 09:00Nieuwerkerk F2Oranje Wit F27 - 3