Oranje Wit A1

Jeugd team A1 wordt getraind door oud eerste speler Henno Ploeg. Samen met teambegeleider en fysio Alexander Wolff proberen zij het beste eruit te halen dit jaar. Op het veld en in de zaal spelen ze Hoofdklasse en proberen zij zo hoog mogelijk te eindigen. Dit seizoen bestaat A1 uit de volgende spelers:

Bij de heren: Bo Oppe, Jop Brouwer, Yannick Schild en Tim van Gent
Bij de dames: Merel Schram, Ilse Zuijderwijk, Jessica de Moree en Dionne Broere
A-junioren Hoofdklasse B
1Oranje Wit A11412022432926564
2Fortuna / Delta Logistiek A11411032235826593
3DeetosSnel A1149051831127536
4DSC A11471615267269-2
5Groen Geel A11452712262263-1
6KCC / SO natural A114437112792754
7PKC / SWKGroep A11442810250274-24
8Vitesse A11400140216386-170
Geen actueel programma gevonden.
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 2 juni 2018
02/06 13:45Fortuna / Delta Logistiek A1 - KCC / SO natural A126 - 23
02/06 13:15DSC A1 - Groen Geel A117 - 16
02/06 12:30Oranje Wit A1 - Vitesse A126 - 21
02/06 11:30DeetosSnel A1 - PKC / SWKGroep A122 - 25
zaterdag 26 mei 2018
26/05 13:00Groen Geel A1 - DeetosSnel A126 - 31
26/05 12:30Vitesse A1 - Fortuna / Delta Logistiek A116 - 25
26/05 11:00PKC / SWKGroep A1 - DSC A110 - 16
26/05 10:00KCC / SO natural A1 - Oranje Wit A114 - 21
zaterdag 12 mei 2018
12/05 14:30KCC / SO natural A1 - Vitesse A133 - 16
12/05 13:00Fortuna / Delta Logistiek A1 - PKC / SWKGroep A119 - 20
12/05 11:30DeetosSnel A1 - DSC A123 - 21
12/05 11:00Oranje Wit A1 - Groen Geel A120 - 17
zaterdag 5 mei 2018
05/05 14:00Groen Geel A1 - KCC / SO natural A115 - 15
05/05 14:00Oranje Wit A1 - PKC / SWKGroep A124 - 17
05/05 12:00DSC A1 - Vitesse A127 - 18
05/05 11:00DeetosSnel A1 - Fortuna / Delta Logistiek A118 - 23
zaterdag 28 april 2018
28/04 12:45Vitesse A1 - DeetosSnel A120 - 24
28/04 11:30KCC / SO natural A1 - DSC A122 - 17
28/04 11:00PKC / SWKGroep A1 - Groen Geel A114 - 16
28/04 10:30Fortuna / Delta Logistiek A1 - Oranje Wit A128 - 22
zaterdag 21 april 2018
21/04 15:30Groen Geel A1 - Fortuna / Delta Logistiek A124 - 22
21/04 12:30DSC A1 - Oranje Wit A117 - 18
21/04 10:35DeetosSnel A1 - KCC / SO natural A122 - 15
21/04 10:30PKC / SWKGroep A1 - Vitesse A121 - 13
zaterdag 14 april 2018
14/04 15:30KCC / SO natural A1 - PKC / SWKGroep A117 - 15
14/04 14:00Oranje Wit A1 - DeetosSnel A123 - 21
14/04 13:45Fortuna / Delta Logistiek A1 - DSC A127 - 13
14/04 12:30Vitesse A1 - Groen Geel A114 - 24
zaterdag 14 oktober 2017
14/10 15:30KCC / SO natural A1 - Fortuna / Delta Logistiek A118 - 27
14/10 13:00Groen Geel A1 - DSC A112 - 17
14/10 12:30Vitesse A1 - Oranje Wit A114 - 31
14/10 11:30PKC / SWKGroep A1 - DeetosSnel A120 - 21
zaterdag 7 oktober 2017
07/10 17:00Oranje Wit A1 - KCC / SO natural A122 - 21
07/10 15:00Fortuna / Delta Logistiek A1 - Vitesse A134 - 14
07/10 12:30DSC A1 - PKC / SWKGroep A117 - 17
07/10 12:00DeetosSnel A1 - Groen Geel A117 - 10
woensdag 4 oktober 2017
04/10 20:00KCC / SO natural A1 - Groen Geel A115 - 15
zaterdag 30 september 2017
30/09 13:15DSC A1 - DeetosSnel A122 - 19
30/09 13:00Groen Geel A1 - Oranje Wit A113 - 24
30/09 12:30PKC / SWKGroep A1 - Fortuna / Delta Logistiek A119 - 30
30/09 10:00Vitesse A1 - KCC / SO natural A115 - 28
zaterdag 23 september 2017
23/09 15:00KCC / SO natural A1 - DeetosSnel A117 - 22
23/09 14:00Fortuna / Delta Logistiek A1 - Groen Geel A129 - 12
23/09 12:45Vitesse A1 - PKC / SWKGroep A117 - 19
23/09 11:00Oranje Wit A1 - DSC A132 - 14
zaterdag 16 september 2017
16/09 17:00Groen Geel A1 - Vitesse A141 - 13
16/09 12:15DSC A1 - Fortuna / Delta Logistiek A120 - 21
16/09 11:00PKC / SWKGroep A1 - KCC / SO natural A120 - 20
16/09 10:50DeetosSnel A1 - Oranje Wit A126 - 18
zaterdag 9 september 2017
09/09 12:30PKC / SWKGroep A1 - Oranje Wit A118 - 21
09/09 12:30Fortuna / Delta Logistiek A1 - DeetosSnel A123 - 19
09/09 10:45Vitesse A1 - DSC A113 - 27
zaterdag 2 september 2017
02/09 17:00Oranje Wit A1 - Fortuna / Delta Logistiek A127 - 24
02/09 16:00DSC A1 - KCC / SO natural A122 - 21
02/09 15:00Groen Geel A1 - PKC / SWKGroep A121 - 15
02/09 11:05DeetosSnel A1 - Vitesse A126 - 12