Oranje Wit 1

Oranje Wit 1&2
Bij de heren: Lex van Gent, Jasper Kleingeld, Jop Brouwer en Bo Oppe
Bij de dames: Robin Leidsman, Dionne Broere, Merel Schram en Mirthe Verweij
Overgangsklasse D
1Swift 11111002222514976
2Nieuwerkerk 1119021822118140
3HKC 1117041420117031
4Oranje Wit 11151511195205-10
5Vriendenschaar 1113177176204-28
6Valto 1113086168200-32
7Merwede / Multiplaat 1112185147191-44
7GKV / Enomics 1112185188221-33

Overgangsklasse D

25/05 15:30Nieuwerkerk 1 - Oranje Wit 1De Kleine Vink, Nieuwerkerk ad IJsselStephan Evertsen
01/06 15:30Merwede / Multiplaat 1 - Oranje Wit 1Thorbeckelaan, SliedrechtCP. Mantel
15/06 15:30Oranje Wit 1 - HKC 1Stadspolders, Dordrecht
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 18 mei 2019
18/05 16:00Vriendenschaar 1 - Nieuwerkerk 119 - 25
18/05 16:00Valto 1 - HKC 116 - 15
18/05 15:30Oranje Wit 1 - GKV / Enomics 125 - 19
18/05 15:30Merwede / Multiplaat 1 - Swift 113 - 24
zaterdag 11 mei 2019
11/05 15:30Merwede / Multiplaat 1 - Nieuwerkerk 110 - 18
11/05 15:30Oranje Wit 1 - Swift 112 - 22
11/05 15:30GKV / Enomics 1 - Valto 116 - 15
11/05 15:30HKC 1 - Vriendenschaar 123 - 12
zaterdag 20 april 2019
20/04 16:00Valto 1 - Merwede / Multiplaat 116 - 14
20/04 16:00Vriendenschaar 1 - Oranje Wit 123 - 13
20/04 15:30Swift 1 - HKC 116 - 13
20/04 15:30Nieuwerkerk 1 - GKV / Enomics 120 - 17
zaterdag 27 oktober 2018
27/10 16:00HKC 1 - Nieuwerkerk 117 - 15
27/10 15:30Oranje Wit 1 - Valto 119 - 18
27/10 15:30GKV / Enomics 1 - Swift 118 - 20
27/10 15:30Merwede / Multiplaat 1 - Vriendenschaar 116 - 19
zaterdag 20 oktober 2018
20/10 16:30Valto 1 - Nieuwerkerk 119 - 22
20/10 16:00HKC 1 - Oranje Wit 119 - 16
20/10 15:30Swift 1 - Vriendenschaar 119 - 13
20/10 15:30Merwede / Multiplaat 1 - GKV / Enomics 120 - 20
zaterdag 13 oktober 2018
13/10 16:00Vriendenschaar 1 - Valto 121 - 14
13/10 15:30Nieuwerkerk 1 - Swift 115 - 20
13/10 15:30Oranje Wit 1 - Merwede / Multiplaat 118 - 12
13/10 15:30GKV / Enomics 1 - HKC 115 - 29
zaterdag 6 oktober 2018
06/10 16:00Valto 1 - Swift 111 - 23
06/10 16:00Vriendenschaar 1 - GKV / Enomics 116 - 21
06/10 15:30Oranje Wit 1 - Nieuwerkerk 117 - 20
06/10 15:30Merwede / Multiplaat 1 - HKC 116 - 18
zaterdag 29 september 2018
29/09 16:00HKC 1 - Valto 124 - 20
29/09 15:30Swift 1 - Merwede / Multiplaat 118 - 9
29/09 15:30GKV / Enomics 1 - Oranje Wit 116 - 20
29/09 15:30Nieuwerkerk 1 - Vriendenschaar 127 - 18
zaterdag 22 september 2018
22/09 16:00Vriendenschaar 1 - HKC 110 - 17
22/09 16:00Valto 1 - GKV / Enomics 116 - 14
22/09 15:30Nieuwerkerk 1 - Merwede / Multiplaat 123 - 12
22/09 15:30Swift 1 - Oranje Wit 125 - 19
zaterdag 15 september 2018
15/09 16:00HKC 1 - Swift 111 - 17
15/09 15:30Oranje Wit 1 - Vriendenschaar 117 - 17
15/09 15:30GKV / Enomics 1 - Nieuwerkerk 117 - 19
15/09 15:30Merwede / Multiplaat 1 - Valto 113 - 9
zaterdag 8 september 2018
08/09 16:00Vriendenschaar 1 - Merwede / Multiplaat 18 - 12
08/09 16:00Valto 1 - Oranje Wit 114 - 19
08/09 15:30Nieuwerkerk 1 - HKC 117 - 15
08/09 15:00Swift 1 - GKV / Enomics 121 - 15