Oranje Wit 1

Oranje Wit 1&2
Bij de heren: Lex van Gent, Jasper Kleingeld, Jop Brouwer en Bo Oppe
Bij de dames: Robin Leidsman, Dionne Broere, Merel Schram en Mirthe Verweij
Overgangsklasse D
1Fiks 1540181141068
2Sporting Delta 15311712410915
3Oranje Wit 1531171151096
4Swift 15302613612115
5KVS / Maritiem 1521251041004
6Achilles 151224100107-7
7VEO 1511339199-8
8Futura 15005083116-33

Overgangsklasse D

19/01 19:30Oranje Wit 1 - Achilles 1Oranje Withal, DordrechtPatrick Peeters
26/01 16:40Futura 1 - Oranje Wit 1Zuidhaghe, Den HaagDiana Boogaard
02/02 19:30Oranje Wit 1 - KVS / Maritiem 1Oranje Withal, DordrechtP. Andressen
09/02 16:30Fiks 1 - Oranje Wit 1Sporthal De Cuyl, OegstgeestR. Winter
16/02 19:50Swift 1 - Oranje Wit 1De Sprong, Middelburg
09/03 19:30Oranje Wit 1 - VEO 1Oranje Withal, Dordrecht
16/03 19:30Oranje Wit 1 - Sporting Delta 1Oranje Withal, Dordrecht
23/03 18:00Achilles 1 - Oranje Wit 1Sportcampus Zuiderpark, Den Haag
30/03 19:30Oranje Wit 1 - Futura 1Oranje Withal, Dordrecht
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 12 januari 2019
12/01 20:00Sporting Delta 1 - Oranje Wit 121 - 21
12/01 19:45Swift 1 - Fiks 121 - 24
12/01 19:00Achilles 1 - KVS / Maritiem 120 - 20
12/01 16:40Futura 1 - VEO 115 - 21
zaterdag 15 december 2018
15/12 20:10VEO 1 - Oranje Wit 117 - 19
15/12 20:00Sporting Delta 1 - Fiks 127 - 23
15/12 19:40Swift 1 - Achilles 136 - 29
15/12 19:15KVS / Maritiem 1 - Futura 122 - 21
zaterdag 8 december 2018
08/12 20:05Achilles 1 - VEO 116 - 16
08/12 19:30Oranje Wit 1 - Swift 128 - 24
08/12 16:40Futura 1 - Sporting Delta 120 - 28
08/12 16:30Fiks 1 - KVS / Maritiem 118 - 15
zaterdag 1 december 2018
01/12 19:40Swift 1 - Sporting Delta 124 - 23
01/12 19:30Oranje Wit 1 - Fiks 126 - 28
01/12 18:10VEO 1 - KVS / Maritiem 120 - 28
01/12 17:00Achilles 1 - Futura 114 - 10
zaterdag 24 november 2018
24/11 20:00Sporting Delta 1 - Achilles 125 - 21
24/11 19:15KVS / Maritiem 1 - Oranje Wit 119 - 21
24/11 16:40Futura 1 - Swift 117 - 31
24/11 16:30Fiks 1 - VEO 121 - 17