Oranje Wit 1

Oranje Wit 1&2
Bij de heren: Lex van Gent, Jasper Kleingeld, Jop Brouwer en Bo Oppe
Bij de dames: Robin Leidsman, Dionne Broere, Merel Schram en Mirthe Verweij
Overgangsklasse D
1Swift 11414002827919881
2Nieuwerkerk 11410042027523045
3HKC 1149051825922534
4Oranje Wit 11461713250267-17
5GKV / Enomics 11451811241267-26
6Vriendenschaar 1144199238264-26
7Valto 11440108225263-38
8Merwede / Multiplaat 11421115197250-53
Geen actueel programma gevonden.
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 15 juni 2019
15/06 16:00Vriendenschaar 1 - Swift 123 - 24
15/06 15:30Oranje Wit 1 - HKC 122 - 24
15/06 15:30Nieuwerkerk 1 - Valto 120 - 21
15/06 15:30GKV / Enomics 1 - Merwede / Multiplaat 122 - 18
zaterdag 1 juni 2019
01/06 16:00Valto 1 - Vriendenschaar 121 - 26
01/06 15:30Merwede / Multiplaat 1 - Oranje Wit 115 - 18
01/06 15:30Swift 1 - Nieuwerkerk 113 - 11
01/06 15:30HKC 1 - GKV / Enomics 115 - 16
zaterdag 25 mei 2019
25/05 15:30Swift 1 - Valto 117 - 14
25/05 15:30GKV / Enomics 1 - Vriendenschaar 115 - 13
25/05 15:30HKC 1 - Merwede / Multiplaat 119 - 17
25/05 15:30Nieuwerkerk 1 - Oranje Wit 123 - 15
zaterdag 18 mei 2019
18/05 16:00Valto 1 - HKC 116 - 15
18/05 16:00Vriendenschaar 1 - Nieuwerkerk 119 - 25
18/05 15:30Oranje Wit 1 - GKV / Enomics 125 - 19
18/05 15:30Merwede / Multiplaat 1 - Swift 113 - 24
zaterdag 11 mei 2019
11/05 15:30Merwede / Multiplaat 1 - Nieuwerkerk 110 - 18
11/05 15:30HKC 1 - Vriendenschaar 123 - 12
11/05 15:30Oranje Wit 1 - Swift 112 - 22
11/05 15:30GKV / Enomics 1 - Valto 116 - 15
zaterdag 20 april 2019
20/04 16:00Valto 1 - Merwede / Multiplaat 116 - 14
20/04 16:00Vriendenschaar 1 - Oranje Wit 123 - 13
20/04 15:30Nieuwerkerk 1 - GKV / Enomics 120 - 17
20/04 15:30Swift 1 - HKC 116 - 13
zaterdag 27 oktober 2018
27/10 16:00HKC 1 - Nieuwerkerk 117 - 15
27/10 15:30Merwede / Multiplaat 1 - Vriendenschaar 116 - 19
27/10 15:30GKV / Enomics 1 - Swift 118 - 20
27/10 15:30Oranje Wit 1 - Valto 119 - 18
zaterdag 20 oktober 2018
20/10 16:30Valto 1 - Nieuwerkerk 119 - 22
20/10 16:00HKC 1 - Oranje Wit 119 - 16
20/10 15:30Swift 1 - Vriendenschaar 119 - 13
20/10 15:30Merwede / Multiplaat 1 - GKV / Enomics 120 - 20
zaterdag 13 oktober 2018
13/10 16:00Vriendenschaar 1 - Valto 121 - 14
13/10 15:30Nieuwerkerk 1 - Swift 115 - 20
13/10 15:30GKV / Enomics 1 - HKC 115 - 29
13/10 15:30Oranje Wit 1 - Merwede / Multiplaat 118 - 12
zaterdag 6 oktober 2018
06/10 16:00Valto 1 - Swift 112 - 23
06/10 16:00Vriendenschaar 1 - GKV / Enomics 116 - 21
06/10 15:30Merwede / Multiplaat 1 - HKC 116 - 18
06/10 15:30Oranje Wit 1 - Nieuwerkerk 117 - 20
zaterdag 29 september 2018
29/09 16:00HKC 1 - Valto 124 - 20
29/09 15:30Nieuwerkerk 1 - Vriendenschaar 127 - 18
29/09 15:30Swift 1 - Merwede / Multiplaat 118 - 9
29/09 15:30GKV / Enomics 1 - Oranje Wit 116 - 20
zaterdag 22 september 2018
22/09 16:00Vriendenschaar 1 - HKC 110 - 17
22/09 16:00Valto 1 - GKV / Enomics 116 - 14
22/09 15:30Swift 1 - Oranje Wit 125 - 19
22/09 15:30Nieuwerkerk 1 - Merwede / Multiplaat 123 - 12
zaterdag 15 september 2018
15/09 16:00HKC 1 - Swift 111 - 17
15/09 15:30GKV / Enomics 1 - Nieuwerkerk 117 - 19
15/09 15:30Oranje Wit 1 - Vriendenschaar 117 - 17
15/09 15:30Merwede / Multiplaat 1 - Valto 113 - 9
zaterdag 8 september 2018
08/09 16:00Vriendenschaar 1 - Merwede / Multiplaat 18 - 12
08/09 16:00Valto 1 - Oranje Wit 114 - 19
08/09 15:30Nieuwerkerk 1 - HKC 117 - 15
08/09 15:00Swift 1 - GKV / Enomics 121 - 15