Standen

KlasseTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenVoorTegenDoelsaldo
Hoofdklasse B
1HKBDeetosSnel 188001618913059
2HKBTOP 185031017214032
3HKBOVVO / De Kroon 1841391671589
4HKBSporting Delta 184139163170-7
5HKBTweemaal Zes 1831471761751
6HKBRohda 183147155159-4
7HKBDOS 181163144178-34
8HKBOranje Wit 181163132188-56
Reserve Overgangsklasse B
1ROKBKVS / Maritiem 397021417212745
2ROKBTOP / SolarCompleet 395131116414816
3ROKBTweemaal Zes 29423101391336
4ROKBKCC / SO natural 39423101421384
5ROKBOranje Wit 29504101331330
6ROKBNieuwerkerk 3950410129148-19
7ROKBVEO 2923471481453
8ROKBTelstar 290090135190-55
KNKV Reserve 1e klasse G
1R1GFiks 299001819813662
2R1GDie Haghe 397021417614333
3R1GPKC / SWKGroep 4950410144159-15
4R1GDES 294058172177-5
5R1GSporting Delta 393157147176-29
6R1GSwift 292165138149-11
7R1GOranje Wit 392165133147-14
8R1GSporting Trigon 292165135156-21
KNKV Reserve 2e klasse H
1R2HSDO / BlijWerkt 398011615710552
2R2HRust Roest 38701141469848
3R2HVriendenschaar 295131115012624
4R2HGKV / Enomics 3841391231212
5R2HOranje Wit 48134593123-30
6R2HAnimo 281072114132-18
7R2HMerwede / Multiplaat 38017184162-78
KNKV Reserve 4e klasse O
1R4ORWA 5990018218111107
2R4OADO 395221214312617
3R4OOranje Wit 5960312129142-13
4R4OIJsselvogels 4941491201191
5R4ONexus 293157126161-35
6R4OKCR 593066112132-20
7R4OVriendenschaar 59306698120-22
8R4OTriade 291080103138-35
Breedtekorfbal Senioren poule 033 (voorjaar)
1S-033PKC / SWKGroep 822004311813
2S-033KCR 61010115150
3S-033Oranje Wit 6201112530-5
4S-033Maassluis 410010816-8
Breedtekorfbal Senioren poule 069 (voorjaar)
1S-069't Capproen 322004311021
2S-069Triade 3210122024-4
3S-069Oranje Wit 7210122028-8
4S-069ACKC 5200201423-9
Midweek poule 029 (voorjaar)
1M-029Oranje Wit MW133006542727
2M-029VIOS MW1320142733-6
3M-029DSO MW22101219181
4M-029Ventura Sport MW1210123133-2
5M-029Terda MW13102238371
6M-029Vriendenschaar MW2100101018-8
7M-029SKV MW1200201427-13
A-junioren Hoofdklasse B
1AHKBFortuna / Delta Logistiek A187011421514273
2AHKBOranje Wit A187011419815147
3AHKBDeetosSnel A185031017114526
4AHKBDSC A184139152162-10
5AHKBGroen Geel A1831471481444
6AHKBKCC / SO natural A182246157158-1
7AHKBPKC / SWKGroep A181254143164-21
8AHKBVitesse A180080112230-118
A-junioren 1e klasse H
1A1HKinderdijk A199001817411559
2A1HAlbatros A197021417012644
3A1HJuliana A19423101511492
4A1HDeetosSnel A2942310158160-2
5A1HOranje Wit A2940561471398
6A1HMerwede / Multiplaat A192256124153-29
7A1HPKC / SWKGroep A391355126168-42
8A1HONDO A190181114154-40
Breedtekorfbal Junioren poule 002 (voorjaar)
1A-002Merwede / Multiplaat A22110329254
2A-002Oranje Wit A32110328253
3A-002Sporting Delta A3201112326-3
4A-002HKC A2201112731-4
Breedtekorfbal Junioren poule 036 (voorjaar)
1A-036Nikantes A12200424177
2A-036Gemini A13201436279
3A-036Merwede / Multiplaat A310010210-8
4A-036Oranje Wit A4200201927-8
B-aspiranten Hoofdklasse D
1BHKDPKC / SWKGroep B197111514811335
2BHKDDSC B1107121516910366
3BHKDSporting Delta B194411213310825
4BHKDKCC / SO natural B19414913611224
5BHKDTilburg B19315791145-54
6BHKDDeetosSnel B1102266111167-56
7BHKDOranje Wit B191355118138-20
8BHKDFortis B192165108128-20
B-aspiranten 2e klasse G-G (voorjaar)
1B2-GGOranje Wit B233006543618
2B2-GGACKC B1320144244-2
3B2-GGOlympia B121012291910
4B2-GGADO B110101990
5B2-GGSporting Delta B2201111925-6
6B2-GGVitesse B210010820-12
7B2-GGTOGO B1200202533-8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (voorjaar)
1B-011OZC B12110319154
2B-011Oranje Wit B32110319163
3B-011Reeuwijk B12101221201
4B-011Triade B1200201624-8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 063 (voorjaar)
1B-063Oranje Wit B43210526197
2B-063Conventus B2220041596
3B-063Korbatjo B2201111015-5
4B-063PKC / SWKGroep B5300301826-8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 099 (voorjaar)
1B-099Conventus B332105321517
2B-099Albatros B4311131416-2
3B-099Olympia B32101216151
4B-099Oranje Wit B520020723-16
C-aspiranten Hoofdklasse D
1CHKDPKC / SWKGroep C19801161076938
2CHKDVriendenschaar C110703141238637
3CHKDDSC C110613131149024
4CHKDKOAG C19603121007624
5CHKDDeetosSnel C110316783812
6CHKDOranje Wit C1922567297-25
7CHKDSporting Delta C1922567197-26
8CHKDTiel '72 C110109257131-74
C-aspiranten 2e klasse I (voorjaar)
1C2IPKC / SWKGroep C22200424159
2C2ISwift C12200416106
3C2IOranje Wit C2200201520-5
4C2IFortis C1200201020-10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 022 (voorjaar)
1C-022Oranje Wit C3220041468
2C-022Sporting Delta C2210121293
3C-022Albatros C3210121011-1
4C-022Ventura Sport C120020515-10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 052 (voorjaar)
1C-052Oranje Wit C42200415213
2C-052Triade C111002835
3C-052Korbatjo C21001006-6
4C-052SKV C120020517-12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 106 (voorjaar)
1C-106ACKC C32200426521
2C-106Oranje Wit C52101257-2
3C-106KCR C321012721-14
4C-106Triade C220020510-5
D-pupillen Hoofdklasse E (voorjaar)
1DHKEVitesse D122004291514
2DHKEHKC D12200415123
3DHKEOranje Wit D1200201321-8
4DHKEVriendenschaar D1200201423-9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 021 (voorjaar)
1D-021PKC / SWKGroep D32101217152
2D-021Merwede / Multiplaat D22101215141
3D-021GKV / Enomics D22101214140
4D-021Oranje Wit D2210121518-3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 039 (voorjaar)
1D-039Oranje Wit D32110319163
2D-039Dordrecht D12020215150
3D-039ADO D12101213130
4D-039Korbatjo D120111912-3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 082 (voorjaar)
1D-082Korbatjo D22200420614
2D-082ADO D221103963
3D-082Oranje Wit D420111413-9
4D-082Sporting Delta D420020816-8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 133 (voorjaar)
1D-133Oranje Zwart / De Hoekse D2220041358
2D-133DVS '69 D221012871
3D-133Good Luck D221012871
4D-133Oranje Wit D520020111-10
E-pupillen poule 006 (voorjaar)
1E-006HKC E12200427522
2E-006ACKC E12101220164
3E-006Sporting Delta E1210121923-4
4E-006Oranje Wit E120020830-22
E-pupillen poule 019 (voorjaar)
1E-019PKC / SWKGroep E222004241311
2E-019Oranje Wit E22101220182
3E-019Merwede / Multiplaat E2201111824-6
4E-019Albatros E2201111825-7
E-pupillen poule 031 (voorjaar)
1E-031Sporting Delta E221103281612
2E-031Vriendenschaar E22110319145
3E-031Kinderdijk E32101217152
4E-031Oranje Wit E4200201231-19
E-pupillen poule 084 (voorjaar)
1E-084DVS '69 E1220041064
2E-084Ventura Sport E121103231211
3E-084ADO E1201111316-3
4E-084Oranje Wit E320020517-12
E-pupillen poule 181 (voorjaar)
1E-181Oranje Wit E52200413211
2E-181ADO E23201420137
3E-181PKC / SWKGroep E102101215150
4E-181Conventus E3300301028-18
F-pupillen poule 008 (voorjaar)
1F-008Ventura Sport F122004341420
2F-008Oranje Wit F121103241410
3F-008Movado F13111329254
4F-008DeetosSnel F1300302458-34
F-pupillen poule 030 (voorjaar)
1F-030Korbatjo F133006392514
2F-030Oranje Wit F22101224177
3F-030PKC / SWKGroep F4201111824-6
4F-030Kinderdijk F2301212641-15
F-pupillen poule 034 (voorjaar)
1F-034Springfield F12200435926
2F-034Keep Fit '70 F12110326224
3F-034Dordrecht F1201112234-12
4F-034Oranje Wit F320020927-18
F-pupillen poule 085 (voorjaar)
1F-085DeetosSnel F233006361719
2F-085PKC / SWKGroep F5220041587
3F-085ADO F1110021147
4F-085Good Luck F12011149-5
5F-085HKC F4301211224-12
6F-085Vriendenschaar F31001038-5
7F-085Oranje Wit F5200201425-11
F-pupillen poule 098 (voorjaar)
1F-098PKC / SWKGroep F72110315105
2F-098Oranje Zwart / De Hoekse F12110312111
3F-098Oranje Wit F421012862
4F-098Ventura Sport F220020412-8