TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
Ereklasse A
1Blauw-Wit 1108111753
2DOS '46 1106131320
2LDODK / Rinsma Fashion 1106131322
3Fortuna / Delta Logistiek 1105231219
4Dalto / BNApp.nl 1102175-19
5Oranje Wit 11000100-95
Reserve Overgangsklasse C
1TOP 214140028117
2KVS / Maritiem 31411032269
3KCC / SO natural 314815171
4Nieuwerkerk 31470714-13
4KCR 21470714-25
5Oranje Wit 2144199-13
6HKC 21431107-70
7VEO 21401131-66
KNKV Reserve 2e klasse M
1Tempo 214131027115
2Tjoba 21410041848
3KVS / Maritiem 4147251614
4TOP 314626149
5Oranje Wit 31451811-31
6DES 31450910-36
7HKC 3143389-44
8KOAG 31421115-75
KNKV Reserve 2e klasse P
1Oranje Wit 41413012668
2IJsselvogels 31410132161
3GKV / Enomics 3148061637
4WION 3147071418
5KCR 314608126
5RWA 41460812-22
6Rust Roest 31451811-1
7Sperwers 2140014-2-167
ZuidWest Reserve 5e klasse I (voorjaar)
1Oranje Wit 665011024
2Terda 1640283
3PKC / SWKGroep 862044-19
4DVS '69 361052-8
ZuidWest Reserve 5e klasse J (voorjaar)
1GKV / Enomics 465011010
2Merwede 9630360
3Ventura Sport 3520340
4Oranje Wit 551042-10
ZuidWest Reserve 6e klasse G (voorjaar)
1Oranje Wit 7431078
2HKC 55302625
3Merwede 642024-4
4Triade 350141-29
ZuidWest Reserve 6e klasse L (voorjaar)
1Nieuwerkerk 105401826
2Merwede 74310721
3Albatros 863127-1
4Velox 1530263
5Eureka 362044-20
6Oranje Wit 861143-8
7RWA 661143-21
ZuidWest Midweek klasse A (voorjaar)
1Albatros MW165011059
2Sporting Delta MW16411934
3DeetosSnel MW15401823
4Korbatjo MW16312743
5Vriendenschaar MW153026-6
6Merwede MW261143-14
7Oranje Wit MW161143-23
8Gemini MW160060-116
ZuidWest Midweek klasse D (voorjaar)
1DSO MW155001046
2HKC MW152034-9
3Oranje Wit MW252034-21
4VIOS MW151042-16
A-junioren Hoofdklasse B
1DeetosSnel A11413012695
2PKC / SWKGroep A114120224113
3Oranje Wit A1148061621
4TOP / Quoratio A11461713-23
5DVO / Accountor A11451811-28
6Dalto / BNApp.nl A11450910-8
7AW.DTV A11431107-79
8Tempo A11421115-91
A-junioren 1e klasse H
1Vriendenschaar A11412112561
2Kinderdijk A1149141952
3Merwede A114725165
3Oranje Wit A2148061620
4PKC / SWKGroep A31461713-16
4Vitesse A21461713-13
5HKC A1143298-43
6SDO A11410132-66
A-junioren 2e klasse K
1IJsselvogels A114130126121
2Vriendenschaar A114120224108
3Sporting Delta A2149051847
4RWA A214707143
4GKV / Enomics A21470714-27
5KOAG A1143298-82
5Oranje Wit A3143298-46
6Movado A11400140-124
ZuidWest A-junioren 4e klasse E (voorjaar)
1PKC / SWKGroep A56411939
2De Voltreffers A16411937
3DeetosSnel A463036-1
4Oranje Wit A460060-75
B-aspiranten Hoofdklasse D
1Fortuna / Delta Logistiek B11413102774
2Achilles B11410042049
2PKC / SWKGroep B11410042015
3Die Haghe B1149141930
4KCC / SO natural B1144199-1
5Oranje Wit B11431107-29
6Fortis B11430116-62
7Vriendenschaar B11420124-76
B-aspiranten 2e klasse F (voorjaar)
1Albatros B1640288
1Oranje Wit B2640289
2TOP B1630365
3DeetosSnel B261052-22
ZuidWest B-aspiranten 3e klasse A (voorjaar)
1DVS '69 B165011018
2Korbatjo B1630365
3Sporting Delta B363036-2
4Oranje Wit B361052-21
ZuidWest B-aspiranten 5e klasse D (voorjaar)
1Merwede B5632188
2PKC / SWKGroep B66312710
3Oranje Wit B4631274
4ACKC B261052-22
ZuidWest B-aspiranten 5e klasse G (voorjaar)
1ADO B265101114
2Korbatjo B2631279
3Springfield B262044-8
4Oranje Wit B561052-15
C-aspiranten Hoofdklasse D
1PKC / SWKGroep C114140028115
2KCC / SO natural C11410132131
3Oranje Wit C1149232055
4Fortuna / Delta Logistiek C1149051845
5Kinderdijk C1143389-35
6Die Haghe C1143298-44
7Achilles C11431107-77
8KCR C11401131-90
C-aspiranten 2e klasse K (voorjaar)
1Movado C165101122
2Oranje Wit C26411916
3TOP C162044-15
4TOGO C160060-23
ZuidWest C-aspiranten 3e klasse C (voorjaar)
1Oranje Wit C35401819
2Oranje Zwart / De Hoekse C15401819
3ADO C262044-16
4Good Luck C161052-22
ZuidWest C-aspiranten 4e klasse A (voorjaar)
1Good Luck C255001037
2Conventus C252125-12
3DVS '69 C262135-9
4Oranje Wit C461052-16
ZuidWest C-aspiranten 5e klasse H (voorjaar)
1DVS '69 C36501107
2Vriendenschaar C3630362
3Oranje Wit C562044-4
4Sporting Delta C362044-5
D-pupillen Hoofdklasse G-D (voorjaar)
1Sporting Delta D166001233
2Oranje Wit D162135-12
3DeetosSnel D151042-16
4HKC D151131-5
ZuidWest D-pupillen 1e klasse H (voorjaar)
1Oranje Wit D266001236
2Nikantes D163127-8
3ADO D161234-6
4Olympia D160151-22
ZuidWest D-pupillen 2e klasse C (voorjaar)
1Sporting Delta D266001254
2Kinderdijk D26402819
3GKV / Enomics D261052-31
4Oranje Wit D461052-42
ZuidWest D-pupillen 2e klasse F (voorjaar)
1Oranje Wit D366001225
2Albatros D3640289
3DeetosSnel D461052-16
4PKC / SWKGroep D461052-18
ZuidWest D-pupillen 3e klasse L (voorjaar)
1Oranje Wit D566001236
2Korbatjo D2630360
3ELKV / Zevenbergen D163036-15
4ADO D360060-21
ZuidWest E-pupillen 1e klasse A (voorjaar)
1Oranje Wit E165011018
2Vriendenschaar E1613253
3Vitesse E162135-13
4PKC / SWKGroep E161234-8
ZuidWest E-pupillen 1e klasse I (voorjaar)
1Oranje Wit E266001223
2Movado E163036-3
3Kinderdijk E2620443
4PKC / SWKGroep E561052-23
ZuidWest E-pupillen 1e klasse K (voorjaar)
1Sporting Delta E26402819
2HKC E16402816
3DeetosSnel E263036-4
4Oranje Wit E461052-31
ZuidWest E-pupillen 1e klasse N (voorjaar)
1GKV / Enomics E265011023
2Albatros E45203412
3Oranje Wit E352034-8
4HKC E362044-27
ZuidWest E-pupillen 2e klasse M (voorjaar)
1Kinderdijk E465101122
2Oranje Wit E5621359
3DVS '69 E251133-14
4ADO E251133-17
ZuidWest E-pupillen 3e klasse C (voorjaar)
1DVS '69 E166001260
2Good Luck E2640286
3RWA E462044-30
4Oranje Wit E860060-36
ZuidWest E-pupillen 3e klasse D (voorjaar)
1Merwede E755001029
2PKC / SWKGroep E8630364
3Oranje Wit E6621356
4HKC E450141-39
ZuidWest E-pupillen 3e klasse J (voorjaar)
1Oranje Wit E765011031
2ADO E36402816
3Korbatjo E361143-9
4DeetosSnel E561143-38
ZuidWest F-pupillen 1e klasse E (voorjaar)
1GKV / Enomics F166001242
2HKC F1640287
3Oranje Wit F162044-23
4De Voltreffers F160060-26
ZuidWest F-pupillen 2e klasse F (voorjaar)
1Merwede F465011029
2Dordrecht F1630362
3Oranje Wit F263036-4
4DSO F161052-27
ZuidWest F-pupillen 3e klasse B (voorjaar)
1Albatros F466001263
2Oranje Wit F463036-5
3Juliana F562044-13
4Keep Fit '70 F261052-45
ZuidWest F-pupillen 3e klasse J (voorjaar)
1ADO F16501107
2Oranje Wit F36402813
3Dordrecht F262135-7
4Juliana F460151-13
MENU