A Jeugd

Oranje Wit A1

A-junioren Hoofdklasse B
1TOP | LITTA A114120224295181114
2PKC | SWKGroep A11310122123416074
3Fortuna | Delta Logistiek A1139131921415856
4KCC | CK Kozijnen A1128041619015040
5DSC A1136071221217537
6Nieuwerkerk A1123096147203-56
7Sporting Delta A11220104125241-116
8Oranje Wit A11300130103252-149
Geen actueel programma gevonden.
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 11 juni 2022
11/06 14:00TOP | LITTA A1 - Fortuna | Delta Logistiek A120 - 17
11/06 14:00DSC A1 - Oranje Wit A121 - 6
11/06 12:30Sporting Delta A1 - PKC | SWKGroep A19 - 26
11/06 11:00Nieuwerkerk A1 - KCC | CK Kozijnen A19 - 25
donderdag 9 juni 2022
09/06 20:00KCC | CK Kozijnen A1 - TOP | LITTA A116 - 18
zaterdag 4 juni 2022
04/06 13:30PKC | SWKGroep A1 - DSC A115 - 12
04/06 11:00Oranje Wit A1 - Sporting Delta A18 - 11
zaterdag 28 mei 2022
28/05 12:30PKC | SWKGroep A1 - KCC | CK Kozijnen A116 - 14
28/05 12:30TOP | LITTA A1 - Nieuwerkerk A126 - 14
28/05 12:30Sporting Delta A1 - DSC A17 - 20
28/05 12:00Fortuna | Delta Logistiek A1 - Oranje Wit A125 - 6
dinsdag 24 mei 2022
24/05 20:00Fortuna | Delta Logistiek A1 - Nieuwerkerk A123 - 12
zaterdag 21 mei 2022
21/05 14:00DSC A1 - TOP | LITTA A112 - 17
21/05 11:00Nieuwerkerk A1 - Sporting Delta A1 -
21/05 11:00Oranje Wit A1 - PKC | SWKGroep A111 - 25
21/05 10:00KCC | CK Kozijnen A1 - Fortuna | Delta Logistiek A112 - 15
zaterdag 14 mei 2022
14/05 13:45Fortuna | Delta Logistiek A1 - DSC A1 -
14/05 13:00KCC | CK Kozijnen A1 - Sporting Delta A1 -
14/05 11:30TOP | LITTA A1 - Oranje Wit A125 - 4
14/05 11:00Nieuwerkerk A1 - PKC | SWKGroep A1 -
dinsdag 10 mei 2022
10/05 19:30DSC A1 - Nieuwerkerk A124 - 16
zaterdag 23 april 2022
23/04 14:45Sporting Delta A1 - TOP | LITTA A19 - 26
23/04 12:30PKC | SWKGroep A1 - Fortuna | Delta Logistiek A113 - 13
23/04 11:00Oranje Wit A1 - KCC | CK Kozijnen A1 -
zaterdag 6 november 2021
06/11 13:00DSC A1 - Fortuna | Delta Logistiek A110 - 12
donderdag 4 november 2021
04/11 19:15Sporting Delta A1 - KCC | CK Kozijnen A110 - 21
zaterdag 30 oktober 2021
30/10 14:00TOP | LITTA A1 - PKC | SWKGroep A116 - 19
30/10 13:15Fortuna | Delta Logistiek A1 - Sporting Delta A118 - 13
30/10 12:30KCC | CK Kozijnen A1 - DSC A115 - 11
30/10 11:00Nieuwerkerk A1 - Oranje Wit A112 - 6
zaterdag 23 oktober 2021
23/10 14:00DSC A1 - PKC | SWKGroep A114 - 15
23/10 14:00TOP | LITTA A1 - KCC | CK Kozijnen A116 - 11
23/10 11:30Sporting Delta A1 - Oranje Wit A112 - 9
23/10 11:00Nieuwerkerk A1 - Fortuna | Delta Logistiek A111 - 13
zaterdag 16 oktober 2021
16/10 16:00KCC | CK Kozijnen A1 - Nieuwerkerk A113 - 8
16/10 14:00PKC | SWKGroep A1 - Sporting Delta A125 - 12
16/10 13:30Fortuna | Delta Logistiek A1 - TOP | LITTA A117 - 19
16/10 12:00Oranje Wit A1 - DSC A112 - 27
dinsdag 12 oktober 2021
12/10 19:30PKC | SWKGroep A1 - Nieuwerkerk A114 - 12
12/10 19:15Oranje Wit A1 - TOP | LITTA A19 - 28
zaterdag 9 oktober 2021
09/10 16:00KCC | CK Kozijnen A1 - PKC | SWKGroep A116 - 15
09/10 14:00DSC A1 - Sporting Delta A119 - 14
09/10 12:15Oranje Wit A1 - Fortuna | Delta Logistiek A18 - 13
09/10 11:00Nieuwerkerk A1 - TOP | LITTA A17 - 28
zaterdag 2 oktober 2021
02/10 12:30PKC | SWKGroep A1 - Oranje Wit A119 - 10
02/10 12:30TOP | LITTA A1 - DSC A119 - 14
02/10 12:30Sporting Delta A1 - Nieuwerkerk A19 - 17
02/10 12:15Fortuna | Delta Logistiek A1 - KCC | CK Kozijnen A112 - 15
zaterdag 18 september 2021
18/09 13:30Fortuna | Delta Logistiek A1 - PKC | SWKGroep A114 - 12
18/09 12:30TOP | LITTA A1 - Sporting Delta A130 - 12
18/09 12:30KCC | CK Kozijnen A1 - Oranje Wit A118 - 7
18/09 11:00Nieuwerkerk A1 - DSC A113 - 15
zaterdag 11 september 2021
11/09 12:30DSC A1 - KCC | CK Kozijnen A113 - 14
11/09 12:30Sporting Delta A1 - Fortuna | Delta Logistiek A17 - 22
11/09 12:00Oranje Wit A1 - Nieuwerkerk A17 - 16
11/09 12:00PKC | SWKGroep A1 - TOP | LITTA A120 - 7

Oranje Wit A2

A-junioren 1e klasse H
1Vriendenschaar A111100120242115127
2Fortis A19801161848797
3GKV | Enomics A1118031617413440
4Merwede | Multiplaat A114626142062006
5HKC A11452712151190-39
6Oranje Wit A28035375123-48
7PKC | SWKGroep A3111193107222-115
8ACKC A18107276144-68
Geen actueel programma gevonden.
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 18 juni 2022
18/06 13:00Fortis A1 - ACKC A1 -
18/06 12:45Merwede | Multiplaat A1 - HKC A113 - 13
18/06 12:15Oranje Wit A2 - Vriendenschaar A1 -
18/06 12:30GKV | Enomics A1 - PKC | SWKGroep A323 - 9
donderdag 16 juni 2022
16/06 19:30ACKC A1 - Oranje Wit A2 -
zaterdag 11 juni 2022
11/06 13:00Vriendenschaar A1 - Merwede | Multiplaat A123 - 14
11/06 12:30ACKC A1 - GKV | Enomics A1 -
11/06 12:00PKC | SWKGroep A3 - Fortis A1 -
11/06 11:35HKC A1 - Oranje Wit A210 - 9
donderdag 9 juni 2022
09/06 19:30ACKC A1 - PKC | SWKGroep A3 -
maandag 30 mei 2022
30/05 19:30HKC A1 - ACKC A118 - 9
zaterdag 28 mei 2022
28/05 13:00Vriendenschaar A1 - HKC A117 - 9
28/05 12:30Merwede | Multiplaat A1 - Fortis A120 - 14
28/05 11:00GKV | Enomics A1 - Oranje Wit A2 -
zaterdag 21 mei 2022
21/05 12:30PKC | SWKGroep A3 - Vriendenschaar A17 - 31
21/05 11:30Fortis A1 - GKV | Enomics A1 -
21/05 15:30Oranje Wit A2 - Merwede | Multiplaat A115 - 15
woensdag 18 mei 2022
18/05 20:00HKC A1 - PKC | SWKGroep A317 - 12
zaterdag 14 mei 2022
14/05 13:00Fortis A1 - Vriendenschaar A117 - 15
14/05 12:30PKC | SWKGroep A3 - Merwede | Multiplaat A114 - 23
14/05 11:00GKV | Enomics A1 - HKC A121 - 12
donderdag 12 mei 2022
12/05 19:00Merwede | Multiplaat A1 - GKV | Enomics A114 - 15
zaterdag 23 april 2022
23/04 13:00Vriendenschaar A1 - ACKC A1 -
23/04 12:30Oranje Wit A2 - Fortis A1 -
zaterdag 30 oktober 2021
30/10 13:00Fortis A1 - HKC A125 - 5
30/10 12:40ACKC A1 - Merwede | Multiplaat A17 - 10
30/10 11:00GKV | Enomics A1 - Vriendenschaar A113 - 15
30/10 12:30PKC | SWKGroep A3 - Oranje Wit A211 - 11
dinsdag 26 oktober 2021
26/10 19:00Merwede | Multiplaat A1 - Vriendenschaar A115 - 24
zaterdag 23 oktober 2021
23/10 12:40ACKC A1 - Fortis A17 - 30
23/10 12:30PKC | SWKGroep A3 - GKV | Enomics A110 - 16
23/10 10:00HKC A1 - Merwede | Multiplaat A111 - 12
23/10 12:10Vriendenschaar A1 - Oranje Wit A228 - 7
zaterdag 16 oktober 2021
16/10 12:00GKV | Enomics A1 - ACKC A121 - 11
16/10 12:55Fortis A1 - PKC | SWKGroep A330 - 8
dinsdag 12 oktober 2021
12/10 20:00Oranje Wit A2 - HKC A19 - 9
zaterdag 9 oktober 2021
09/10 13:00Fortis A1 - Merwede | Multiplaat A119 - 12
09/10 12:30PKC | SWKGroep A3 - ACKC A112 - 9
09/10 10:10HKC A1 - Vriendenschaar A16 - 18
09/10 13:45Oranje Wit A2 - GKV | Enomics A114 - 16
zaterdag 2 oktober 2021
02/10 12:35ACKC A1 - HKC A18 - 12
02/10 11:30GKV | Enomics A1 - Fortis A111 - 17
02/10 12:45Merwede | Multiplaat A1 - Oranje Wit A217 - 7
02/10 13:00Vriendenschaar A1 - PKC | SWKGroep A329 - 9
zaterdag 25 september 2021
25/09 13:00Vriendenschaar A1 - Fortis A1 -
25/09 13:00HKC A1 - GKV | Enomics A14 - 15
25/09 13:45Oranje Wit A2 - ACKC A1 -
25/09 12:00Merwede | Multiplaat A1 - PKC | SWKGroep A314 - 8
zaterdag 18 september 2021
18/09 12:40ACKC A1 - Vriendenschaar A19 - 26
18/09 12:30PKC | SWKGroep A3 - HKC A17 - 19
18/09 11:00GKV | Enomics A1 - Merwede | Multiplaat A114 - 12
18/09 13:00Fortis A1 - Oranje Wit A217 - 3
zaterdag 11 september 2021
11/09 13:00Vriendenschaar A1 - GKV | Enomics A116 - 9
11/09 12:30HKC A1 - Fortis A16 - 15
11/09 11:55Merwede | Multiplaat A1 - ACKC A115 - 16
11/09 13:30Oranje Wit A2 - PKC | SWKGroep A3 -

Oranje Wit A3

Breedtekorfbal Junioren poule 074 (najaar)
1Conventus A1660012634023
2Albatros A364028884147
3Oranje Wit A364028634221
4Triade A1630365051-1
5Merwede | Multiplaat A3621355758-1
6ADO A3611435783-26
7Korbatjo A2600602285-63
Geen actueel programma gevonden.
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 25 juni 2022
25/06 12:05HKC A2 - Kinderdijk A211 - 11
dinsdag 21 juni 2022
21/06 19:15Kinderdijk A2 - Albatros A3 -
zaterdag 18 juni 2022
18/06 12:15Albatros A3 - DVS '69 A1 -
18/06 14:00Oranje Wit A3 - Kinderdijk A2 -
18/06 13:00DSO A1 - PKC | SWKGroep A46 - 20
maandag 13 juni 2022
13/06 19:15DVS '69 A1 - Kinderdijk A2 -
zaterdag 11 juni 2022
11/06 12:40Kinderdijk A2 - DSO A1 -
11/06 11:30PKC | SWKGroep A4 - HKC A213 - 10
11/06 11:00Oranje Wit A3 - Albatros A3 -
woensdag 8 juni 2022
08/06 19:45HKC A2 - DSO A113 - 8
donderdag 2 juni 2022
02/06 19:15Kinderdijk A2 - PKC | SWKGroep A4 -
maandag 30 mei 2022
30/05 19:30DVS '69 A1 - HKC A212 - 11
zaterdag 28 mei 2022
28/05 11:30DSO A1 - DVS '69 A1 -
28/05 09:45PKC | SWKGroep A4 - Oranje Wit A3 -
zaterdag 21 mei 2022
21/05 11:15Albatros A3 - DSO A1 -
zaterdag 14 mei 2022
14/05 11:00PKC | SWKGroep A4 - DVS '69 A1 -
14/05 13:00DSO A1 - Oranje Wit A3 -
14/05 12:05HKC A2 - Albatros A39 - 9
zaterdag 7 mei 2022
07/05 09:45DVS '69 A1 - Oranje Wit A3 -
zaterdag 23 april 2022
23/04 14:00Oranje Wit A3 - HKC A2 -
23/04 12:15Albatros A3 - PKC | SWKGroep A4 -
zaterdag 30 oktober 2021
30/10 13:00Conventus A1 - ADO A313 - 9
dinsdag 26 oktober 2021
26/10 19:30Korbatjo A2 - Conventus A12 - 10
zaterdag 23 oktober 2021
23/10 11:00ADO A3 - Triade A14 - 15
23/10 11:30Merwede | Multiplaat A3 - Oranje Wit A35 - 8
zaterdag 16 oktober 2021
16/10 12:35Triade A1 - Korbatjo A214 - 3
16/10 13:00Albatros A3 - Merwede | Multiplaat A315 - 9
zaterdag 9 oktober 2021
09/10 12:25Merwede | Multiplaat A3 - Triade A19 - 8
09/10 13:45ADO A3 - Korbatjo A213 - 8
09/10 12:00Oranje Wit A3 - Albatros A38 - 6
zaterdag 2 oktober 2021
02/10 13:00Conventus A1 - Merwede | Multiplaat A38 - 7
02/10 12:00Triade A1 - Oranje Wit A310 - 9
02/10 11:30Korbatjo A2 - Albatros A32 - 22
zaterdag 25 september 2021
25/09 11:00Albatros A3 - Triade A117 - 1
25/09 15:15Oranje Wit A3 - Conventus A19 - 11
25/09 11:30Merwede | Multiplaat A3 - ADO A314 - 14
zaterdag 18 september 2021
18/09 13:00Conventus A1 - Albatros A312 - 11
18/09 12:30ADO A3 - Oranje Wit A38 - 16
18/09 11:00Korbatjo A2 - Merwede | Multiplaat A35 - 13
zaterdag 11 september 2021
11/09 11:15Triade A1 - Conventus A12 - 9
11/09 10:15Albatros A3 - Conventus A1 -
11/09 14:00Oranje Wit A3 - Korbatjo A213 - 2
11/09 10:15Albatros A3 - ADO A317 - 9

Oranje Wit A4

Breedtekorfbal Junioren poule 076 (najaar)
1Oranje Wit A4110021248
2Terda A100000000
3ACKC A300000000
4Scheldevogels A110010412-8
Geen actueel programma gevonden.
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 18 juni 2022
18/06 12:00Kinderdijk A3 - Oranje Wit A4 -
18/06 12:30ACKC A3 - PKC | SWKGroep A56 - 11
donderdag 16 juni 2022
16/06 19:30ACKC A3 - Kinderdijk A3 -
zaterdag 11 juni 2022
11/06 10:00PKC | SWKGroep A5 - Kinderdijk A3 -
11/06 12:30Oranje Wit A4 - ACKC A3 -
woensdag 8 juni 2022
08/06 19:15Kinderdijk A3 - PKC | SWKGroep A5 -
zaterdag 28 mei 2022
28/05 13:15Oranje Wit A4 - PKC | SWKGroep A5 -
zaterdag 21 mei 2022
21/05 11:20Kinderdijk A3 - ACKC A3 -
21/05 14:00PKC | SWKGroep A5 - Oranje Wit A410 - 10
woensdag 18 mei 2022
18/05 20:15Oranje Wit A4 - Kinderdijk A3 -
zaterdag 14 mei 2022
14/05 12:30PKC | SWKGroep A5 - ACKC A3 -
zaterdag 23 april 2022
23/04 11:00ACKC A3 - Oranje Wit A4 -
zaterdag 16 oktober 2021
16/10 12:00ACKC A3 - Scheldevogels A1 -
16/10 13:00Oranje Wit A4 - Terda A1 -
donderdag 14 oktober 2021
14/10 19:00Terda A1 - ACKC A3 -
woensdag 13 oktober 2021
13/10 19:15Scheldevogels A1 - Terda A1 -
zaterdag 9 oktober 2021
09/10 13:30Oranje Wit A4 - Scheldevogels A112 - 4
zaterdag 2 oktober 2021
02/10 14:15ACKC A3 - Oranje Wit A4 -
zaterdag 25 september 2021
25/09 13:30Scheldevogels A1 - ACKC A3 -
25/09 11:00Terda A1 - Oranje Wit A4 -
zaterdag 18 september 2021
18/09 10:00ACKC A3 - Terda A1 -
18/09 15:00Scheldevogels A1 - Oranje Wit A4 -
zaterdag 11 september 2021
11/09 11:00Terda A1 - Scheldevogels A1 -
11/09 15:30Oranje Wit A4 - ACKC A3 -