A Jeugd

Oranje Wit A1

A-junioren Hoofdklasse B
1Fortuna | Delta Logistiek A122004361917
2KCC | CK Kozijnen A122004322012
3PKC | SWKGroep A121012322111
4Nieuwerkerk A12101229227
5TOP | SolarCompleet A12101237325
6DSC A12101228271
7Oranje Wit A1200201434-20
8Sporting Delta A1200201952-33

A-junioren Hoofdklasse B

02/10 12:30PKC | SWKGroep A1 - Oranje Wit A1Oostpolder, PapendrechtSebastiaan de Jong
09/10 12:15Oranje Wit A1 - Fortuna | Delta Logistiek A1Stadspolders, DordrechtM. Bruggeman
16/10 12:00Oranje Wit A1 - DSC A1Stadspolders, DordrechtM. Ringma
23/10 11:30Sporting Delta A1 - Oranje Wit A1Gravensingel, Dordrecht
30/10 11:00Nieuwerkerk A1 - Oranje Wit A1De Kleine Vink, Nieuwerkerk ad IJssel
06/11 12:15Oranje Wit A1 - TOP | SolarCompleet A1Stadspolders, DordrechtM.J. Coenraads

ZuidWest - Beker A-junioren

06/10 19:30TOP A1 - Oranje Wit A1Van Cittersweg, ArnemuidenA. Crucq
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 18 september 2021
18/09 13:30Fortuna | Delta Logistiek A1 - PKC | SWKGroep A114 - 12
18/09 12:30TOP | SolarCompleet A1 - Sporting Delta A130 - 12
18/09 12:30KCC | CK Kozijnen A1 - Oranje Wit A118 - 7
18/09 11:00Nieuwerkerk A1 - DSC A113 - 15
zaterdag 11 september 2021
11/09 12:30Sporting Delta A1 - Fortuna | Delta Logistiek A17 - 22
11/09 12:30DSC A1 - KCC | CK Kozijnen A113 - 14
11/09 12:00PKC | SWKGroep A1 - TOP | SolarCompleet A120 - 7
11/09 12:00Oranje Wit A1 - Nieuwerkerk A17 - 16

Oranje Wit A2

A-junioren 1e klasse H
1Vriendenschaar A122004421824
2Fortis A12200432923
3HKC A12101225223
4GKV | Enomics A1210122328-5
5ACKC A1210122541-16
6PKC | SWKGroep A310010719-12
7Oranje Wit A210010317-14
8Merwede | Multiplaat A1200202730-3

A-junioren 1e klasse H

25/09 13:45Oranje Wit A2 - ACKC A1Stadspolders, Dordrecht
02/10 12:45Merwede | Multiplaat A1 - Oranje Wit A2Thorbeckelaan, Sliedrecht
09/10 13:45Oranje Wit A2 - GKV | Enomics A1Stadspolders, Dordrecht
16/10 13:30Oranje Wit A2 - HKC A1Stadspolders, Dordrecht
23/10 12:10Vriendenschaar A1 - Oranje Wit A2Sluisweg, Hardinxveld-Giessendam
30/10 12:30PKC | SWKGroep A3 - Oranje Wit A2Oostpolder, Papendrecht
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 18 september 2021
18/09 12:40ACKC A1 - Vriendenschaar A19 - 26
18/09 12:30PKC | SWKGroep A3 - HKC A17 - 19
18/09 11:00GKV | Enomics A1 - Merwede | Multiplaat A114 - 12
18/09 13:00Fortis A1 - Oranje Wit A217 - 3
zaterdag 11 september 2021
11/09 13:00Vriendenschaar A1 - GKV | Enomics A116 - 9
11/09 12:30HKC A1 - Fortis A16 - 15
11/09 11:55Merwede | Multiplaat A1 - ACKC A115 - 16
11/09 13:30Oranje Wit A2 - PKC | SWKGroep A3 -

Oranje Wit A3

Breedtekorfbal Junioren poule 074 (najaar)
1Oranje Wit A322004291019
2Conventus A12200421138
3Merwede | Multiplaat A3110021358
4Albatros A32101228217
5Triade A11001029-7
6ADO A3200201733-16
7Korbatjo A220020726-19

Breedtekorfbal Junioren poule 074 (najaar)

25/09 15:15Oranje Wit A3 - Conventus A1Stadspolders, Dordrecht
02/10 12:00Triade A1 - Oranje Wit A3Poortzicht, Nieuwpoort
09/10 12:00Oranje Wit A3 - Albatros A3Stadspolders, Dordrecht
23/10 11:30Merwede | Multiplaat A3 - Oranje Wit A3Thorbeckelaan, Sliedrecht
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 18 september 2021
18/09 13:00Conventus A1 - Albatros A312 - 11
18/09 12:30ADO A3 - Oranje Wit A38 - 16
18/09 11:00Korbatjo A2 - Merwede | Multiplaat A35 - 13
zaterdag 11 september 2021
11/09 11:15Triade A1 - Conventus A12 - 9
11/09 10:15Albatros A3 - Conventus A1 -
11/09 14:00Oranje Wit A3 - Korbatjo A213 - 2
11/09 10:15Albatros A3 - ADO A317 - 9

Oranje Wit A4

Breedtekorfbal Junioren poule 076 (najaar)
1ACKC A300000000
2Terda A100000000
3Scheldevogels A100000000
4Oranje Wit A400000000

Breedtekorfbal Junioren poule 076 (najaar)

25/09 11:00Terda A1 - Oranje Wit A4Sporktcomplex Wisselaar, Breda
02/10 14:15ACKC A3 - Oranje Wit A4De Alm, Almkerk
09/10 13:30Oranje Wit A4 - Scheldevogels A1Stadspolders, Dordrecht
16/10 13:00Oranje Wit A4 - Terda A1Stadspolders, Dordrecht
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 18 september 2021
18/09 10:00ACKC A3 - Terda A1 -
18/09 15:00Scheldevogels A1 - Oranje Wit A4 -
zaterdag 11 september 2021
11/09 11:00Terda A1 - Scheldevogels A1 -
11/09 15:30Oranje Wit A4 - ACKC A3 -