Oranje Wit 2

Na vorig jaar is er ook in het tweede erg veel veranderd, een heel groot deel is doorgeschoven naar het eerste. Deze mensen zijn vervangen door spelers uit het derde en spelers van de A’s. Ook zijn er twee nieuwe dames bij gekomen dit jaar. Chris Beuk heeft er alle vertrouwen in dat de doelen die zijn gemaakt volbracht gaan worden.

Ons tweede team heeft op het veld het zelfde doel als ons eerste in de zaal, handhaven dit gaan zij doen in de reserve overgangsklasse. In de zaal moeten ze zo hoog mogelijk eindigen in de reserve eerste klasse.

Dit zijn de spelers uit het tweede op een rijtje:

Heren: Joeri van Dijk, Bart van der Brugge, Thomas Mol, Thomas Isarin en Bob Mans
Dames: Diana Visser, Xanne Klink, Robin Dommisse, Erinn Bax, karo de schryver en Sterre Ton
Reserve Overgangsklasse B
1KVS / Maritiem 31411122327719186
2Oranje Wit 2149051821220210
3TOP / SolarCompleet 3147341725123516
3Tweemaal Zes 2147341723621026
4Nieuwerkerk 31471615210230-20
5KCC / SO natural 31452712218226-8
6VEO 2143389225235-10
7Telstar 21401131199299-100
Geen actueel programma gevonden.
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 2 juni 2018
02/06 14:30Nieuwerkerk 3 - VEO 220 - 21
02/06 14:00Oranje Wit 2 - TOP / SolarCompleet 319 - 14
02/06 13:00KCC / SO natural 3 - Tweemaal Zes 221 - 24
02/06 12:30KVS / Maritiem 3 - Telstar 224 - 6
zaterdag 26 mei 2018
26/05 14:00Telstar 2 - Oranje Wit 211 - 17
26/05 14:30Tweemaal Zes 2 - Nieuwerkerk 314 - 14
26/05 14:00VEO 2 - KCC / SO natural 313 - 15
26/05 14:00TOP / SolarCompleet 3 - KVS / Maritiem 321 - 21
zaterdag 12 mei 2018
12/05 17:00KVS / Maritiem 3 - VEO 222 - 14
12/05 14:00Oranje Wit 2 - Tweemaal Zes 29 - 17
12/05 14:30Nieuwerkerk 3 - KCC / SO natural 318 - 15
12/05 14:00Telstar 2 - TOP / SolarCompleet 320 - 20
zaterdag 28 april 2018
28/04 13:30Tweemaal Zes 2 - Telstar 229 - 14
28/04 13:30Oranje Wit 2 - VEO 215 - 13
28/04 14:00Nieuwerkerk 3 - KVS / Maritiem 310 - 19
28/04 13:00KCC / SO natural 3 - TOP / SolarCompleet 311 - 14
zaterdag 21 april 2018
21/04 14:30Nieuwerkerk 3 - Telstar 219 - 13
21/04 13:00KCC / SO natural 3 - Oranje Wit 214 - 19
21/04 14:30Tweemaal Zes 2 - KVS / Maritiem 313 - 19
21/04 14:00VEO 2 - TOP / SolarCompleet 316 - 18
zaterdag 14 april 2018
14/04 14:00TOP / SolarCompleet 3 - Tweemaal Zes 219 - 17
14/04 14:00Telstar 2 - VEO 213 - 20
14/04 12:30Oranje Wit 2 - Nieuwerkerk 314 - 18
14/04 17:00KVS / Maritiem 3 - KCC / SO natural 320 - 19
zaterdag 31 maart 2018
31/03 15:30KVS / Maritiem 3 - Oranje Wit 218 - 20
31/03 14:00VEO 2 - Tweemaal Zes 213 - 13
31/03 14:00Telstar 2 - KCC / SO natural 321 - 22
31/03 11:30TOP / SolarCompleet 3 - Nieuwerkerk 317 - 19
zaterdag 14 oktober 2017
14/10 14:00TOP / SolarCompleet 3 - Oranje Wit 218 - 14
14/10 14:00Telstar 2 - KVS / Maritiem 314 - 27
14/10 14:00VEO 2 - Nieuwerkerk 313 - 15
14/10 14:00Tweemaal Zes 2 - KCC / SO natural 316 - 16
zaterdag 7 oktober 2017
07/10 14:00Oranje Wit 2 - Telstar 221 - 11
07/10 13:00KCC / SO natural 3 - VEO 213 - 13
07/10 12:30Nieuwerkerk 3 - Tweemaal Zes 210 - 13
07/10 14:00KVS / Maritiem 3 - TOP / SolarCompleet 311 - 15
zaterdag 30 september 2017
30/09 14:00Tweemaal Zes 2 - Oranje Wit 28 - 9
30/09 14:00TOP / SolarCompleet 3 - Telstar 229 - 21
30/09 14:00VEO 2 - KVS / Maritiem 315 - 16
30/09 12:30KCC / SO natural 3 - Nieuwerkerk 321 - 13
zaterdag 23 september 2017
23/09 15:30TOP / SolarCompleet 3 - VEO 221 - 21
23/09 14:00KVS / Maritiem 3 - Tweemaal Zes 215 - 12
23/09 14:00Oranje Wit 2 - KCC / SO natural 315 - 13
23/09 14:00Telstar 2 - Nieuwerkerk 316 - 18
zaterdag 16 september 2017
16/09 14:00VEO 2 - Telstar 220 - 13
16/09 12:30Nieuwerkerk 3 - Oranje Wit 212 - 11
16/09 14:00Tweemaal Zes 2 - TOP / SolarCompleet 321 - 20
16/09 13:00KCC / SO natural 3 - KVS / Maritiem 39 - 17
zaterdag 9 september 2017
09/09 14:00Telstar 2 - Tweemaal Zes 212 - 14
09/09 14:00VEO 2 - Oranje Wit 214 - 16
09/09 15:30TOP / SolarCompleet 3 - KCC / SO natural 39 - 10
09/09 12:30KVS / Maritiem 3 - Nieuwerkerk 327 - 10
zaterdag 2 september 2017
02/09 16:00KCC / SO natural 3 - Telstar 219 - 14
02/09 14:00Tweemaal Zes 2 - VEO 225 - 19
02/09 14:00Oranje Wit 2 - KVS / Maritiem 313 - 21
02/09 12:30Nieuwerkerk 3 - TOP / SolarCompleet 314 - 16