Speelweek 37

13 sep.  20:00     Oranje Wit (D) 7 – KCC/SO natural 7

13 sep.  20:00     ACKC MW1 – Oranje Wit (D) MW1

13 sep.  20:30     Koveni MW2 – Oranje Wit (D) MW1

14 sep.  20:00     VIOS (W) 2 – Oranje Wit (D) 7

16 sep.  15:30     OVVO/De Kroon 1 – Oranje Wit (D) 1

16 sep.  12:30     Nieuwerkerk 3 – Oranje Wit (D) 2

16 sep.  13:45     Oranje Wit (D) 3 – Fiks 2

16 sep.  16:30     Oranje Wit (D) 4 – Vriendenschaar (H) 2

16 sep.  15:30     IJsselvogels 4 – Oranje Wit (D) 5

16 sep.  14:30     Oranje Wit (D) 7 – PKC/SWKGroep 8

16 sep.  14:15     NIO 5 – Oranje Wit (D) 8

16 sep.  10:50     DeetosSnel A1 – Oranje Wit (D) A1

16 sep.  18:00     Oranje Wit (D) A2 – Kinderdijk A1

16 sep.  13:15     Sporting Delta A3 – Oranje Wit (D) A3

16 sep.  13:00     Oranje Wit (D) A4 – Korbatjo A2

16 sep.  11:35     Fortis B1- Oranje Wit (D) B1

16 sep.  15:15     Oranje Wit (D) B2 – Vitesse (Ba) B2

16 sep.  13:15     Vriendenschaar (H) B2 – Oranje Wit (D) B3

16 sep.  11:15     Korbatjo B2 – Oranje Wit (D) B4

16 sep.  11:00     Oranje Wit (D) B5 – Conventus B3

16 sep.  10:00     PKC/SWKGroep C1 – Oranje Wit (D) C1

16 sep.  12:30     Oranje Wit (D) C2 – Tiel ’72 C2

16 sep.  10:15     Korbatjo C1 – Oranje Wit (D) C3

16 sep.  11:00     DVS ’69 C1 – Oranje Wit (D) C4

16 sep.  10:00     Oranje Wit (D) C5 – Merwede/Multiplaat C4

16 sep.  10:00     Sporting Delta D1 – Oranje Wit (D) D1

16 sep.  12:00     Oranje Wit (D) D2 – DVS ’69 D1

16 sep.  11:00     Oranje Wit (D) D3 – Kinderdijk D2

16 sep.  09:00     Oranje Wit (D) D4 – Ventura Sport D1

16 sep.  11:30     ADO D3 – Oranje Wit (D) D5

16 sep.  09:00     Oranje Wit (D) E1 – Sporting Delta E1

16 sep.  11:00     Albatros E2 – Oranje Wit (D) E2

16 sep.  09:00     Korbatjo E2 – Oranje Wit (D) E3

16 sep.  10:00     Oranje Wit (D) E4 – Conventus E1

16 sep.  10:00     Oranje Wit (D) E5 – Korbatjo E3

16 sep.  09:00     HKC (Ha) F1 – Oranje Wit (D) F1

16 sep.  09:00     PKC/SWKGroep F4 – Oranje Wit (D) F2

16 sep.  09:00     DVS ’69 F1 – Oranje Wit (D) F3

16 sep.  09:00     Sporting Delta F1 – Oranje Wit (D) F4

16 sep.  09:00     Oranje Wit (D) F5 – PKC/SWKGroep F6

 

Speelweek 38

20 sep.  20:00     Oranje Wit (D) MW1HKC (Ha) MW1

23 sep.  15:30     Oranje Wit (D) 1 – Rohda 1

23 sep.  14:00     Oranje Wit (D) 2 – KCC/SO natural 3

23 sep.  14:00     Sporting Trigon 2 – Oranje Wit (D) 3

23 sep.  13:00     Rust Roest 3 – Oranje Wit (D) 4

23 sep.  17:00     Oranje Wit (D) 5 – Vriendenschaar (H) 5

23 sep.  15:00     PKC/SWKGroep 8 – Oranje Wit (D) 7

23 sep.  17:00     Oranje Wit (D) 8 – NIO 5

23 sep.  11:00     Oranje Wit (D) A1 – DSC A1

23 sep.  13:30     Juliana A1 – Oranje Wit (D) A2

23 sep.  15:30     Oranje Wit (D) A3 – Sporting Delta A3

23 sep.  10:45     Good Luck A1 – Oranje Wit (D) A4

23 sep.  12:30     Oranje Wit (D) B1 – KCC/SO natural B1

23 sep.  10:00     KCC/SO natural B2 – Oranje Wit (D) B2

23 sep.  14:15     Oranje Wit (D) B3 – Vriendenschaar (H) B2

23 sep.  12:00     Oranje Wit (D) B4 – Korbatjo B2

23 sep.  10:00     Oranje Wit (D) C1 – Vriendenschaar (H) C1

23 sep.  10:00     Tiel ’72 C2 – Oranje Wit (D) C2

23 sep.  13:15     Oranje Wit (D) C3 – Korbatjo C1

23 sep.  11:00     Oranje Wit (D) C4 – DVS ’69 C1

23 sep.  12:30     ADO C4 – Oranje Wit (D) C5

23 sep.  09:00     Oranje Wit (D) D1 – Sporting Delta D1

23 sep.  09:00     DVS ’69 D1 – Oranje Wit (D) D2

23 sep.  10:00     Kinderdijk D2Oranje Wit (D) D3

23 sep.  09:30     Ventura Sport D1Oranje Wit (D) D4

23 sep.  09:00     Sporting Delta E1 – Oranje Wit (D) E1

23 sep.  10:00     Oranje Wit (D) E2 – Albatros E2

23 sep.  10:00     Oranje Wit (D) E3 – Korbatjo E2

23 sep.  11:00     Conventus E1 – Oranje Wit (D) E4

23 sep.  10:00     Korbatjo E3 – Oranje Wit (D) E5

23 sep.  10:00     Oranje Wit (D) F1 – HKC (Ha) F1

23 sep.  09:00     Oranje Wit (D) F2 – PKC/SWKGroep F4

23 sep.  09:00     Oranje Wit (D) F3 – DVS ’69 F1

23 sep.  09:00     Oranje Wit (D) F4 – Sporting Delta F1

23 sep.  11:00     PKC/SWKGroep F6 – Oranje Wit (D) F5

 

Speelweek 39

27 sep.  20:00     HKC (Ha) MW1 – Oranje Wit (D) MW1

27 sep.  20:00     Vriendenschaar (H) MW2 – Oranje Wit (D) MW1

30 sep.  15:30     Tweemaal Zes 1 – Oranje Wit (D) 1

30 sep.  14:00     Tweemaal Zes 2 – Oranje Wit (D) 2

30 sep.  13:00     Oranje Wit (D) 3 – Sporting Delta 3

30 sep.  14:30     Oranje Wit (D) 4 – GKV/Enomics 3

30 sep.  14:00     Nexus 2 – Oranje Wit (D) 5

30 sep.  15:00     Oranje Wit (D) 7 – VIOS (W) 2

30 sep.  13:30     Oranje Wit (D) 8 – RWA 8

30 sep.  13:00     Groen Geel A1 – Oranje Wit (D) A1

30 sep.  17:00     Oranje Wit (D) A2 – Albatros A1

30 sep.  14:15     DeetosSnel A3 – Oranje Wit (D) A3

30 sep.  14:15     Springfield A1 – Oranje Wit (D) A4

30 sep.  10:30     DSC B1 – Oranje Wit (D) B1

30 sep.  13:00     HKC (Ha) B1 – Oranje Wit (D) B2

30 sep.  13:30     Conventus B1 – Oranje Wit (D) B3

30 sep.  12:00     Conventus B2 – Oranje Wit (D) B4

30 sep.  11:00     Oranje Wit (D) B5 – KCR B3

30 sep.  11:30     DSC C1 – Oranje Wit (D) C1

30 sep.  16:00     Oranje Wit (D) C2 – Animo C1

30 sep.  10:45     Good Luck C1 – Oranje Wit (D) C3

30 sep.  12:20     Oranje Wit (D) C4 – ADO C2

30 sep.  11:25     Oranje Wit (D) C5 – GKV/Enomics C3

30 sep.  09:00     DeetosSnel D1 – Oranje Wit (D) D1

30 sep.  11:00     Movado D1 – Oranje Wit (D) D2

30 sep.  10:20     Oranje Wit (D) D3 – PKC/SWKGroep D4

30 sep.  11:00     Dordrecht D1 – Oranje Wit (D) D4

30 sep.  09:15     Oranje Wit (D) D5 – Springfield D1

30 sep.  10:00     Korbatjo E1 – Oranje Wit (D) E1

30 sep.  10:00     Oranje Wit (D) E2 – GKV/Enomics E2

30 sep.  10:00     Oranje Wit (D) E3 – DVS ’69 E2

30 sep.  09:00     Oranje Wit (D) E4 – PKC/SWKGroep E4

30 sep.  10:00     Dordrecht E1 – Oranje Wit (D) E5

30 sep.  10:00     Oranje Wit (D) F1 – Tilburg F1

30 sep.  09:00     Oranje Wit (D) F2 – GKV/Enomics F2

30 sep.  09:00     Oranje Wit (D) F3 – Albatros F4

30 sep.  09:30     Good Luck F1 – Oranje Wit (D) F4

30 sep.  09:00     Nieuwerkerk F6 – Oranje Wit (D) F5

 

Speelweek 40

4 okt.    20:30     Fortissimo MW1 – Oranje Wit (D) MW1

5 okt.    20:00     SKV MW1 – Oranje Wit (D) MW1

7 okt.    15:30     Oranje Wit (D) 1 – DeetosSnel 1

7 okt.    14:00     Oranje Wit (D) 2 – Telstar/dé Register Makelaar 2

7 okt.    14:30     Swift (M) 2 – Oranje Wit (D) 3

7 okt.    15:00     Merwede/Multiplaat 3 – Oranje Wit (D) 4

7 okt.    12:30     Oranje Wit (D) 5 – KCR 5

7 okt.    13:30     KCC/SO natural 7 – Oranje Wit (D) 7

7 okt.    10:15     Avanti (P) 10Oranje Wit (D) 8

7 okt.    17:00     Oranje Wit (D) A1 – KCC/SO natural A1

7 okt.    13:30     PKC/SWKGroep A3 – Oranje Wit (D) A2

7 okt.    16:45     Oranje Wit (D) A3 – Ventura Sport A1

7 okt.    18:15     Oranje Wit (D) A4 – Ventura Sport A3

7 okt.    10:15     Oranje Wit (D) B1 – DeetosSnel B1

7 okt.    15:30     Oranje Wit (D) B2 – NIO B2

7 okt.    14:15     Oranje Wit (D) B3 – DVS ’69 B1

7 okt.    13:00     Oranje Wit (D) B4 – Dordrecht B1

7 okt.    12:00     Nieuwerkerk B3 – Oranje Wit (D) B5

7 okt.    11:30     Oranje Wit (D) C1 – DeetosSnel C1

7 okt.    15:00     DeetosSnel C2 – Oranje Wit (D) C2

7 okt.    12:00     Oranje Wit (D) C3 – Sporting Delta C2

7 okt.    10:00     Oranje Zwart/De Hoekse C1 – Oranje Wit (D) C4

7 okt.    10:15     PKC/SWKGroep C6 – Oranje Wit (D) C5

7 okt.    09:00     Oranje Wit (D) D1 – PKC/SWKGroep D1

7 okt.    11:00     Oranje Wit (D) D2 – DeetosSnel D2

7 okt.    09:00     Albatros D3 – Oranje Wit (D) D3

7 okt.    10:00     Oranje Wit (D) D4 – Sporting Delta D3

7 okt.    10:30     Kinderdijk D4 – Oranje Wit (D) D5

7 okt.    09:00     Oranje Wit (D) E1 – Kinderdijk E1

7 okt.    09:00     Merwede/Multiplaat E2 – Oranje Wit (D) E2

7 okt.    10:00     DeetosSnel E3 – Oranje Wit (D) E3

7 okt.    09:00     Kinderdijk E3 – Oranje Wit (D) E4

7 okt.    09:00     Oranje Wit (D) E5 – Sporting Delta E4

7 okt.    09:00     Albatros F2 – Oranje Wit (D) F1

7 okt.    09:30     ACKC F1 – Oranje Wit (D) F2

7 okt.    09:00     Kinderdijk F1 – Oranje Wit (D) F3

7 okt.    09:00     Oranje Wit (D) F4 – Ventura Sport F2

7 okt.    09:00     Oranje Wit (D) F5 – KCR F3

 

Speelweek 41

14 okt.  16:00     TOP 1 – Oranje Wit 1

14 okt.  14:00     TOP / Quoratio 3 – Oranje Wit 2

14 okt.  12:30     Oranje Wit 3 – DES 2

14 okt.  14:00     Oranje Wit 4 – Animo 2

14 okt.  13:00     ADO 3 – Oranje Wit 5

14 okt.  12:30     Vitesse A1 – Oranje Wit A1

14 okt.  15:30     Oranje Wit A2 – DeetosSnel A2

14 okt.  10:15     PKC / SWKGroep B1 – Oranje Wit B1

14 okt.  12:30     Tiel ’72 C1 – Oranje Wit C1

14 okt.  11:00     Oranje Wit C5 – ACKC C3

14 okt.  11:00     Oranje Wit D5 – Focus D1

14 okt.  09:30     Albatros F4 – Oranje Wit F3

MENU