Oranje Wit A2

A2 dit jaar wordt getraind door Fred Lichteveld, vader van Jarno Lichteveld, hij wordt hierbij geholpen door Lex van Gent, eerste speler dit jaar. A2 speelt op het veld en in de zaal 1e klasse en zouden in de top mee kunnen doen. De volgende spelers zitten dit seizoen in de A2.

Bij de heren: Stijn Klink, Luuk Friebel, Sam de Jager, Jarno Lichteveld en Siem van Hooijdonk
Bij de dames: Céline de Jong, Demi van Dijk, Anne Driesprong, Kim Dommisse, Susanne Euser, Channa Kraaij en Michelle Blom
A-junioren 1e klasse H
1Kinderdijk A199001817411559
2Albatros A197021417012644
3Juliana A19423101511492
4DeetosSnel A2942310158160-2
5Oranje Wit A2940561471398
6Merwede / Multiplaat A192256124153-29
7PKC / SWKGroep A391355126168-42
8ONDO A190181114154-40

A-junioren 1e klasse H

21/04 16:45Oranje Wit A2 - Juliana A1Stadspolders, DordrechtAJ. Volkers
28/04 12:00ONDO A1 - Oranje Wit A2De Brigge, MiddelburgA. Crucq
12/05 13:00Albatros A1 - Oranje Wit A2Develstein, ZwijndrechtJ. de Leeuw
26/05 12:30Oranje Wit A2 - PKC / SWKGroep A3Stadspolders, Dordrecht
02/06 10:00DeetosSnel A2 - Oranje Wit A2Vorrinklaan, Dordrecht
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 14 april 2018
14/04 14:45Juliana A1 - Merwede / Multiplaat A121 - 21
14/04 12:45Kinderdijk A1 - Oranje Wit A217 - 14
14/04 11:30ONDO A1 - DeetosSnel A217 - 17
14/04 13:00Albatros A1 - PKC / SWKGroep A321 - 15
zaterdag 31 maart 2018
31/03 13:00Albatros A1 - ONDO A121 - 16
31/03 13:30Oranje Wit A2 - Merwede / Multiplaat A123 - 11
31/03 11:15Juliana A1 - DeetosSnel A217 - 21
31/03 12:30Kinderdijk A1 - PKC / SWKGroep A325 - 13
zaterdag 14 oktober 2017
14/10 12:30Kinderdijk A1 - Albatros A120 - 13
14/10 11:00Juliana A1 - ONDO A117 - 14
14/10 15:30Oranje Wit A2 - DeetosSnel A217 - 16
14/10 12:05Merwede / Multiplaat A1 - PKC / SWKGroep A316 - 16
zaterdag 7 oktober 2017
07/10 13:00Albatros A1 - Juliana A113 - 15
07/10 12:35ONDO A1 - Kinderdijk A14 - 6
07/10 10:30DeetosSnel A2 - Merwede / Multiplaat A123 - 17
07/10 14:00PKC / SWKGroep A3 - Oranje Wit A25 - 17
zaterdag 30 september 2017
30/09 13:00Juliana A1 - Kinderdijk A117 - 19
30/09 12:30Merwede / Multiplaat A1 - ONDO A113 - 12
30/09 17:30Oranje Wit A2 - Albatros A110 - 19
30/09 11:00PKC / SWKGroep A3 - DeetosSnel A218 - 18
zaterdag 23 september 2017
23/09 13:00Albatros A1 - Merwede / Multiplaat A115 - 9
23/09 14:30Juliana A1 - Oranje Wit A220 - 12
23/09 12:30Kinderdijk A1 - DeetosSnel A226 - 11
23/09 11:00ONDO A1 - PKC / SWKGroep A310 - 13
zaterdag 16 september 2017
16/09 12:30PKC / SWKGroep A3 - Albatros A115 - 23
16/09 12:30Merwede / Multiplaat A1 - Juliana A113 - 17
16/09 12:25DeetosSnel A2 - ONDO A117 - 14
16/09 18:00Oranje Wit A2 - Kinderdijk A117 - 22
zaterdag 9 september 2017
09/09 12:30Kinderdijk A1 - Merwede / Multiplaat A116 - 10
09/09 15:00Oranje Wit A2 - ONDO A127 - 15
09/09 13:00Albatros A1 - DeetosSnel A222 - 14
09/09 13:30Juliana A1 - PKC / SWKGroep A315 - 15
zaterdag 2 september 2017
02/09 14:45PKC / SWKGroep A3 - Kinderdijk A116 - 23
02/09 12:40DeetosSnel A2 - Juliana A121 - 12
02/09 11:10ONDO A1 - Albatros A112 - 23
02/09 12:00Merwede / Multiplaat A1 - Oranje Wit A214 - 10