Oranje Wit A1

Jeugd team A1 wordt getraind door oud eerste speler Henno Ploeg. Samen met teambegeleider en fysio Alexander Wolff proberen zij het beste eruit te halen dit jaar. Op het veld en in de zaal spelen ze Hoofdklasse en proberen zij zo hoog mogelijk te eindigen. Dit seizoen bestaat A1 uit de volgende spelers:

Bij de heren: Bo Oppe, Jop Brouwer, Yannick Schild en Tim van Gent
Bij de dames: Merel Schram, Ilse Zuijderwijk, Jessica de Moree en Dionne Broere
A-junioren Hoofdklasse B
1Fortuna / Delta Logistiek A187011421514273
2Oranje Wit A187011419815147
3DeetosSnel A185031017114526
4DSC A184139152162-10
5Groen Geel A1831471481444
6KCC / SO natural A182246157158-1
7PKC / SWKGroep A181254143164-21
8Vitesse A180080112230-118

A-junioren Hoofdklasse B

21/04 12:30DSC A1 - Oranje Wit A1De Vijfkamp, EindhovenDiana Boogaard
28/04 10:30Fortuna / Delta Logistiek A1 - Oranje Wit A1Kruithuisweg-Oost, DelftP. Andressen
05/05 14:00Oranje Wit A1 - PKC / SWKGroep A1Stadspolders, DordrechtP. Rikken
12/05 11:00Oranje Wit A1 - Groen Geel A1Stadspolders, DordrechtAlwin Wolfgang
26/05 10:00KCC / SO natural A1 - Oranje Wit A1Schenkel, Capelle ad IJssel
02/06 12:30Oranje Wit A1 - Vitesse A1Stadspolders, Dordrecht
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 14 april 2018
14/04 15:30KCC / SO natural A1 - PKC / SWKGroep A117 - 15
14/04 14:00Oranje Wit A1 - DeetosSnel A123 - 21
14/04 13:45Fortuna / Delta Logistiek A1 - DSC A127 - 13
14/04 12:30Vitesse A1 - Groen Geel A114 - 24
zaterdag 14 oktober 2017
14/10 15:30KCC / SO natural A1 - Fortuna / Delta Logistiek A118 - 27
14/10 13:00Groen Geel A1 - DSC A112 - 17
14/10 12:30Vitesse A1 - Oranje Wit A114 - 31
14/10 11:30PKC / SWKGroep A1 - DeetosSnel A120 - 21
zaterdag 7 oktober 2017
07/10 17:00Oranje Wit A1 - KCC / SO natural A122 - 21
07/10 15:00Fortuna / Delta Logistiek A1 - Vitesse A134 - 14
07/10 12:30DSC A1 - PKC / SWKGroep A117 - 17
07/10 12:00DeetosSnel A1 - Groen Geel A117 - 10
woensdag 4 oktober 2017
04/10 20:00KCC / SO natural A1 - Groen Geel A115 - 15
zaterdag 30 september 2017
30/09 13:15DSC A1 - DeetosSnel A122 - 19
30/09 13:00Groen Geel A1 - Oranje Wit A113 - 24
30/09 12:30PKC / SWKGroep A1 - Fortuna / Delta Logistiek A119 - 30
30/09 10:00Vitesse A1 - KCC / SO natural A115 - 28
zaterdag 23 september 2017
23/09 15:00KCC / SO natural A1 - DeetosSnel A117 - 22
23/09 14:00Fortuna / Delta Logistiek A1 - Groen Geel A129 - 12
23/09 12:45Vitesse A1 - PKC / SWKGroep A117 - 19
23/09 11:00Oranje Wit A1 - DSC A132 - 14
zaterdag 16 september 2017
16/09 17:00Groen Geel A1 - Vitesse A141 - 13
16/09 12:15DSC A1 - Fortuna / Delta Logistiek A120 - 21
16/09 11:00PKC / SWKGroep A1 - KCC / SO natural A120 - 20
16/09 10:50DeetosSnel A1 - Oranje Wit A126 - 18
zaterdag 9 september 2017
09/09 12:30Fortuna / Delta Logistiek A1 - DeetosSnel A123 - 19
09/09 12:30PKC / SWKGroep A1 - Oranje Wit A118 - 21
09/09 10:45Vitesse A1 - DSC A113 - 27
zaterdag 2 september 2017
02/09 17:00Oranje Wit A1 - Fortuna / Delta Logistiek A127 - 24
02/09 16:00DSC A1 - KCC / SO natural A122 - 21
02/09 15:00Groen Geel A1 - PKC / SWKGroep A121 - 15
02/09 11:05DeetosSnel A1 - Vitesse A126 - 12