Oranje Wit 2

Na vorig jaar is er ook in het tweede erg veel veranderd, een heel groot deel is doorgeschoven naar het eerste. Deze mensen zijn vervangen door spelers uit het derde en spelers van de A’s. Ook zijn er twee nieuwe dames bij gekomen dit jaar. Chris Beuk heeft er alle vertrouwen in dat de doelen die zijn gemaakt volbracht gaan worden.

Ons tweede team heeft op het veld het zelfde doel als ons eerste in de zaal, handhaven dit gaan zij doen in de reserve overgangsklasse. In de zaal moeten ze zo hoog mogelijk eindigen in de reserve eerste klasse.

Dit zijn de spelers uit het tweede op een rijtje:

Heren: Joeri van Dijk, Bart van der Brugge, Thomas Mol, Thomas Isarin en Bob Mans
Dames: Diana Visser, Xanne Klink, Robin Dommisse, Erinn Bax, karo de schryver en Sterre Ton
Reserve Overgangsklasse B
1KVS / Maritiem 397021417212745
2TOP / SolarCompleet 395131116414816
3Tweemaal Zes 29423101391336
4KCC / SO natural 39423101421384
5Oranje Wit 29504101331330
6Nieuwerkerk 3950410129148-19
7VEO 2923471481453
8Telstar 290090135190-55

Reserve Overgangsklasse B

21/04 13:00KCC / SO natural 3 - Oranje Wit 2Schenkel, Capelle ad IJsselMarco Sparreboom
28/04 13:30Oranje Wit 2 - VEO 2Stadspolders, DordrechtJ. Miechels
12/05 14:00Oranje Wit 2 - Tweemaal Zes 2Stadspolders, DordrechtRobert van Heiningen
26/05 14:00Telstar 2 - Oranje Wit 2Sportpark Middelaar, Hoevelaken
02/06 14:00Oranje Wit 2 - TOP / SolarCompleet 3Stadspolders, Dordrecht
Dag/TijdWedstrijdUitslag
zaterdag 14 april 2018
14/04 14:00Telstar 2 - VEO 213 - 20
14/04 14:00TOP / SolarCompleet 3 - Tweemaal Zes 219 - 17
14/04 12:30Oranje Wit 2 - Nieuwerkerk 314 - 18
14/04 17:00KVS / Maritiem 3 - KCC / SO natural 320 - 19
zaterdag 31 maart 2018
31/03 15:30KVS / Maritiem 3 - Oranje Wit 218 - 20
31/03 14:00VEO 2 - Tweemaal Zes 213 - 13
31/03 14:00Telstar 2 - KCC / SO natural 321 - 22
31/03 11:30TOP / SolarCompleet 3 - Nieuwerkerk 317 - 19
zaterdag 14 oktober 2017
14/10 14:00TOP / SolarCompleet 3 - Oranje Wit 218 - 14
14/10 14:00Telstar 2 - KVS / Maritiem 314 - 27
14/10 14:00Tweemaal Zes 2 - KCC / SO natural 316 - 16
14/10 14:00VEO 2 - Nieuwerkerk 313 - 15
zaterdag 7 oktober 2017
07/10 14:00Oranje Wit 2 - Telstar 221 - 11
07/10 13:00KCC / SO natural 3 - VEO 213 - 13
07/10 12:30Nieuwerkerk 3 - Tweemaal Zes 210 - 13
07/10 14:00KVS / Maritiem 3 - TOP / SolarCompleet 311 - 15
zaterdag 30 september 2017
30/09 14:00TOP / SolarCompleet 3 - Telstar 229 - 21
30/09 14:00Tweemaal Zes 2 - Oranje Wit 28 - 9
30/09 14:00VEO 2 - KVS / Maritiem 315 - 16
30/09 12:30KCC / SO natural 3 - Nieuwerkerk 321 - 13
zaterdag 23 september 2017
23/09 15:30TOP / SolarCompleet 3 - VEO 221 - 21
23/09 14:00KVS / Maritiem 3 - Tweemaal Zes 215 - 12
23/09 14:00Oranje Wit 2 - KCC / SO natural 315 - 13
23/09 14:00Telstar 2 - Nieuwerkerk 316 - 18
zaterdag 16 september 2017
16/09 14:00VEO 2 - Telstar 220 - 13
16/09 12:30Nieuwerkerk 3 - Oranje Wit 212 - 11
16/09 14:00Tweemaal Zes 2 - TOP / SolarCompleet 321 - 20
16/09 13:00KCC / SO natural 3 - KVS / Maritiem 39 - 17
zaterdag 9 september 2017
09/09 14:00Telstar 2 - Tweemaal Zes 212 - 14
09/09 14:00VEO 2 - Oranje Wit 214 - 16
09/09 15:30TOP / SolarCompleet 3 - KCC / SO natural 39 - 10
09/09 12:30KVS / Maritiem 3 - Nieuwerkerk 327 - 10
zaterdag 2 september 2017
02/09 16:00KCC / SO natural 3 - Telstar 219 - 14
02/09 14:00Oranje Wit 2 - KVS / Maritiem 313 - 21
02/09 14:00Tweemaal Zes 2 - VEO 225 - 19
02/09 12:30Nieuwerkerk 3 - TOP / SolarCompleet 314 - 16