Opstellingen seizoen 2016-2017

690 Oak 3d 2017 Half 2016 2

 

Bekijk hier de  Opstelling Seizoen 2016-2017

 

Voor vragen over opstelling kunt u op nemen per email met onderstaande coördinatoren

1/2 B1/B2 C1: Michel Verwaal (amverwaal@kpnmail.nl)

Senioren 3/4/5 A1/A2: Rob Lagendijk (r.lagendijk@chello.nl­­)

Senioren 6/7/8/9 en MW1/MW2: Henk van de Wiel (hwiel1954@kpnmail.nl)

A3/A4/A5 en B3/B4/B5: Paul Wolff (pewolff@gmail.com)

C4/C5 en D4/D5: Lia Dreef (l.dreef@gmail.com)

C2/C3 D1/D2/D3: alle E-teams Helen Rijsdijk (helen.rijsdijk@lijbrandt.nl)

F Teams en Kangeroes Barbara Camphens (barbaramoerman@msn.com)

Opmerkingen:

Bij de D1 zijn we dit jaar afgeweken van de selectie afspraken (4 dames, 4 Heren) en zullen we starten met 5 dames.

Algemeen,

Voor de eerste selectieteams is het nog mogelijk om bij aanvang van de zaalcompetitie eventuele aanpassingen te doen, iom de TC

T.a.v. van het meenemen van reserves dient iedereen contact op te nemen met de des betreffende trainer, deze beslist wie er meegaat.

Bij bijzonder situatie, s wordt dit iom de TC-coördinator overlegt.

Verder is het wel duidelijk dat we op dit moment een probleem is bij de tweede selectie, te weinig dames en nog geen trainer/coach

De TC is nog opzoek naar diverse Trainers Coaches Heeft u zin om een team te trainen coachen meldt dit dan bij de betreffende coördinator.

Start datum voor trainingen

Selectie start op 11 augustus alle andere teams op 22 augustus.