Oefenwedstrijden augustus 2017

Complex Ckv Oranje Wit

Excel-schema: oefenwedstrijden augustus 2017

zaterdag 12 augustus

thuis
14.00 uur Oranje Wit 2 – Riviera (België) 2
15.30 uur Oranje Wit 1 – Riviera (België) 1

uit
Oranje Wit A1 > NK Beachkorfbal toernooi
Oranje Wit A2 > NK Beachkorfbal toernooi

donderdag 17 augustus

thuis
19.05 uur Oranje Wit A2 – Sporting Delta A2

uit
19.45 uur Sporting Delta A1 – Oranje Wit A1

zaterdag 19 augustus

thuis
10.00 uur Oranje Wit 4 – ACKC 2
11.00 uur Oranje Wit D1 – Tiel D1
11.30 uur Oranje Wit 3 – ACKC 1
13.20 uur Oranje Wit C2 – Tiel C2
14.30 uur Oranje Wit B1 – Tiel B1
16.00 uur Oranje Wit A2 – Albatros A1

Clinic selectie 1 & 2 voor F t/m B

uit
10.00 uur Kwik A1 – Oranje Wit A1 (Driekamp KCR)
11.00 uur Tiel D2 – Oranje Wit D2
11.00 uur Tiel C1 – Oranje Wit C1
11.00 uur Tiel B2 – Oranje Wit B2
12.30 uur KCR A1 – Oranje Wit A1 (Driekamp KCR)
13.00 uur Ventura Sport A1 – Oranje Wit A3

donderdag 24 augustus

uit
19.00 uur PKC A2 – Oranje Wit A2
20.20 uur PKC A1 – Oranje Wit A1

zaterdag 26 augustus

thuis
09.00 uur Oranje Wit F1 – IJsselvogels F1
09.00 uur Oranje Wit F2 – IJsselvogels F2
10.00 uur Oranje Wit E3 – IJsselvogels E3
10.00 uur Oranje Wit E4 – IJsselvogels E4
10.00 uur Oranje Wit E5 – Albatros E5
11.00 uur Oranje Wit D1 – ONDO D1
11.00 uur Oranje Wit D4 – Tiel D3
12.00 uur Oranje Wit C1 – ONDO C1
12.00 uur Oranje Wit B4 – Tiel B3
13.00 uur Oranje Wit B1 – ONDO B1
13.15 uur Oranje Wit D3 – Olympia D2
14.15 uur Oranje Wit A1 – DVO A1
14.30 uur Oranje Wit A3 – Twist A2
15.30 uur Oranje Wit A2 – DVO A2
15.45 uur Oranje Wit 5 – Albatros 7
17.00 uur Oranje Wit 6 – Albatros 8 of 9

uit
09.00 uur IJsselvogels E2 – Oranje Wit E2
09.00 uur Olympia D3 – Oranje Wit D5
09.30 uur Juliana F2 – Oranje Wit F3
10.00 uur IJsselvogels E1 – Oranje Wit E1
10.00 uur ONDO D2 – Oranje Wit D2
10.00 uur ONDO C2 – Oranje Wit C2
10.30 uur Juliana F3 – Oranje Wit F4
11.00 uur ONDO B2 – Oranje Wit B2
11.00 uur Tiel C3 – Oranje Wit C5
11.00 uur Olympia C2 – Oranje Wit C3
11.00 uur Olympia C3 – Oranje Wit C4
13.00 uur Olympia A2 – Oranje Wit A4
13.00 uur Olympia B1 – Oranje Wit B3
14.00 uur Olympia B2 – Oranje Wit B5
14.00 uur GKV 2 – Oranje Wit 2
15.30 uur RSKV Erasmus 1 – Oranje Wit 4
15.30 uur GKV 1 – Oranje Wit 1
16.00 uur Rohda 4 – Oranje Wit 3
Oranje Wit 8 > Victum-toernooi

dinsdag 29 augustus

uit
19.30 uur RWA A1 – Oranje Wit A2